www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti
, , aktualita
Leica přichází s možností si personalizovat fotoaparát Leica M (typ 240). Při jeho nákupu si můžete v konfigurátoru zvolit, jaké barvy a materiály chcete a vaše Leica M tak může být opravdu naprosto jedinečná.
reklama
Už v minulosti byl spuštěn program à la carte např. pro Leicu X2. Nyní se dočkala i Leica M (typ 240). Jde o to, že na stránkách Leicy si nyní můžete spustit konfigurátor svého fotoaparátu a vyladit si jej tak, abyste s ním byli ještě více spokojeni i po stránce designu (ale nejen té). Proti výchozímu modelu se liší pouze v tom, že má 2GB kapacitu bufferu (jako verze M-P).


Leica M a la carte


Výchozí fotoaparát stojí 6380 USD bez daně. Tělo může být černé nebo stříbrně chromované, nicméně za černý chrom dáte dalších 110 USD. Střední část fotoaparátu může být v různých barvách kůže, což je dalších 275 USD navíc. Pokud chcete, aby hledáček zobrazoval i jiné rámečky pro jiné ohniskové vzdálenosti (abyste viděli, jak by scéna vypadala s jiným objektivem), připravte si 160 USD. Sklo Corning Gorilla Glass můžete nechat vyměnit za sklo se safírovými krystaly, což vás ale vyjde na 310 USD. Pokud nechcete křížový ovladač s barvou stříbrného chromu, ale černého, bude vás to stát 95 USD.


Leica M a la carte různé barvy


Chcete-li, aby vaše Leica M byla více "puristická" a neuměla natáčet video, stačí zaplatit 110 USD a Leica vám tuto funkci ve firmwaru zakáže. Zbavení se červeného loga Leicy vás vyjde na 225 USD. Má-li váš přístroj na horní straně nápis Leica jako na modelu M-P, dáte za to necelých 212 USD. Je možné si zvolit i vlastní nápisy na těle přístroje v bílé nebo červené barvě. Za nápis na horní straně dáte 190 USD při standardním písmu a 310 USD, pokud chcete mít svůj vlastnoručně napsaný text. Stejné ceny platí i pro nápis na zadní straně nad displejem. Speciální kožené popruhy vás mohou vyjít na 110 až 160 USD. Cena se tak může vyšplhat přes 8650 amerických dolarů.

Zdroj: en.leica-camera.com
Nejnovější články
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE Zenit ukázal supersvětelný Zenitar 0,95/50 pro Sony FE
V nabídce ruského výrobce objektivů KMZ se pod značkou Zenit objevuje supersvětelná novinka Zenitar 0,95/50. Podporuje full frame CSC fotoaparáty Sony a slibuje extrémně dobrou světelnost F0,95.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony Samyang uvádí objektiv AF 85mm F1.4 FE pro CSC Sony
Čtvrtým objektivem, který byl představen společností Samyang v rámci 2019 Spring Collection, je model AF 85mm F1.4 FE. Jak už napovídá název, je určen pro Sony CSC fotoaparáty a má i podporu autofokusu.
17.3.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic Lensbaby představilo objektiv Edge 35 Optic
Společnost Lensbaby představila svůj další objektiv řady Edge Optic. Tentokrát jde o širokoúhlý model Edge 35 Optic s 35mm ohniskovou vzdáleností, který je kompatibilní s Optic Swap System, konkrétně s Composer Pro II.
15.3.2019, aktualita, Milan Šurkala