www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti
, , aktualita
Leica přichází s možností si personalizovat fotoaparát Leica M (typ 240). Při jeho nákupu si můžete v konfigurátoru zvolit, jaké barvy a materiály chcete a vaše Leica M tak může být opravdu naprosto jedinečná.reklama
Už v minulosti byl spuštěn program à la carte např. pro Leicu X2. Nyní se dočkala i Leica M (typ 240). Jde o to, že na stránkách Leicy si nyní můžete spustit konfigurátor svého fotoaparátu a vyladit si jej tak, abyste s ním byli ještě více spokojeni i po stránce designu (ale nejen té). Proti výchozímu modelu se liší pouze v tom, že má 2GB kapacitu bufferu (jako verze M-P).


Leica M a la carte


Výchozí fotoaparát stojí 6380 USD bez daně. Tělo může být černé nebo stříbrně chromované, nicméně za černý chrom dáte dalších 110 USD. Střední část fotoaparátu může být v různých barvách kůže, což je dalších 275 USD navíc. Pokud chcete, aby hledáček zobrazoval i jiné rámečky pro jiné ohniskové vzdálenosti (abyste viděli, jak by scéna vypadala s jiným objektivem), připravte si 160 USD. Sklo Corning Gorilla Glass můžete nechat vyměnit za sklo se safírovými krystaly, což vás ale vyjde na 310 USD. Pokud nechcete křížový ovladač s barvou stříbrného chromu, ale černého, bude vás to stát 95 USD.


Leica M a la carte různé barvy


Chcete-li, aby vaše Leica M byla více "puristická" a neuměla natáčet video, stačí zaplatit 110 USD a Leica vám tuto funkci ve firmwaru zakáže. Zbavení se červeného loga Leicy vás vyjde na 225 USD. Má-li váš přístroj na horní straně nápis Leica jako na modelu M-P, dáte za to necelých 212 USD. Je možné si zvolit i vlastní nápisy na těle přístroje v bílé nebo červené barvě. Za nápis na horní straně dáte 190 USD při standardním písmu a 310 USD, pokud chcete mít svůj vlastnoručně napsaný text. Stejné ceny platí i pro nápis na zadní straně nad displejem. Speciální kožené popruhy vás mohou vyjít na 110 až 160 USD. Cena se tak může vyšplhat přes 8650 amerických dolarů.

Zdroj: en.leica-camera.com
Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala