www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti

Leica M à la carte, přizpůsobte si Leicu dle libosti
, , aktualita
Leica přichází s možností si personalizovat fotoaparát Leica M (typ 240). Při jeho nákupu si můžete v konfigurátoru zvolit, jaké barvy a materiály chcete a vaše Leica M tak může být opravdu naprosto jedinečná.
reklama
Už v minulosti byl spuštěn program à la carte např. pro Leicu X2. Nyní se dočkala i Leica M (typ 240). Jde o to, že na stránkách Leicy si nyní můžete spustit konfigurátor svého fotoaparátu a vyladit si jej tak, abyste s ním byli ještě více spokojeni i po stránce designu (ale nejen té). Proti výchozímu modelu se liší pouze v tom, že má 2GB kapacitu bufferu (jako verze M-P).


Leica M a la carte


Výchozí fotoaparát stojí 6380 USD bez daně. Tělo může být černé nebo stříbrně chromované, nicméně za černý chrom dáte dalších 110 USD. Střední část fotoaparátu může být v různých barvách kůže, což je dalších 275 USD navíc. Pokud chcete, aby hledáček zobrazoval i jiné rámečky pro jiné ohniskové vzdálenosti (abyste viděli, jak by scéna vypadala s jiným objektivem), připravte si 160 USD. Sklo Corning Gorilla Glass můžete nechat vyměnit za sklo se safírovými krystaly, což vás ale vyjde na 310 USD. Pokud nechcete křížový ovladač s barvou stříbrného chromu, ale černého, bude vás to stát 95 USD.


Leica M a la carte různé barvy


Chcete-li, aby vaše Leica M byla více "puristická" a neuměla natáčet video, stačí zaplatit 110 USD a Leica vám tuto funkci ve firmwaru zakáže. Zbavení se červeného loga Leicy vás vyjde na 225 USD. Má-li váš přístroj na horní straně nápis Leica jako na modelu M-P, dáte za to necelých 212 USD. Je možné si zvolit i vlastní nápisy na těle přístroje v bílé nebo červené barvě. Za nápis na horní straně dáte 190 USD při standardním písmu a 310 USD, pokud chcete mít svůj vlastnoručně napsaný text. Stejné ceny platí i pro nápis na zadní straně nad displejem. Speciální kožené popruhy vás mohou vyjít na 110 až 160 USD. Cena se tak může vyšplhat přes 8650 amerických dolarů.

Zdroj: en.leica-camera.com
Nejnovější články
Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích
Sopečné erupce jsou samy o sobě zajímavým fotografickým motivem. Chilan Francisco Negroni je ale fotí při bouřích, z čehož vznikají úchvatné krajinářské fotografie přírodních sil – plné lávy, dýmu a blesků. 
21.7.2018, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro
Huawei chce propagovat svůj telefon P20 Pro a jeho systém umělé inteligence určený pro pořizování lepších fotografií. Ten se totiž stane jedním ze dvou porotců nové fotosoutěže. Cenami bude nejen smartphone, ale i zájezd do Florencie.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR
Další z mnoha novinek společnosti Fujifilm, které se objevily v těchto dnech, je tu extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv XF 8-16mm F2.8 R LM WR. Potěší i velmi dobrou konstantní světelností F2,8.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv
Fujifilm se s námi tradičně podělil o roadmapu připravovaných objektivů, takže víme, nač se můžeme v budoucnu těšit. Ta nyní obsahuje tři objektivy, přičemž nejzajímavější je rozhodně supersvětelný F1,0 model.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala