www.digimanie.cz
>
>
>
>

Leica představila kompakt D-Lux 7 Street Kit

Leica představila kompakt D-Lux 7 Street Kit
, , aktualita
Nových kompaktů se poslední dobou představuje už jen málo a ani Leica D-Lux 7 Street Kit vlastně není novinkou. Jde o speciální set fotoaparátu D-Lux 7 s lepší výbavou pro street fotografii. Má tak jinou krytku objektivu, další baterku a podobně.
K oblíbeným
reklama
Na ztenčujícím se trhu s kompakty se nově objevuje Leica D-Lux 7 Street Kit. Nejde však o nový fotoaparát, ale jen speciální set. Máme zde tedy tradiční Leicu D-Lux 7 (dvojče Panasonicu Lumix LX100 II), tedy kompaktu se 4/3" snímačem a objektivem 24-75mm (po přepočtu) s F1.7-2.8.
 
Leica D-Lux 7 Street Kit
 
Set určený pro street fotografii zahrnuje černou verzi fotoaparátu, větší přídavný grip, samootvírací se krytku objektivu, popruh navržený ve spolupráci s COOPH a náhradní akumulátor navíc. Za toto vše zaplatíte 1549 USD. Základní verze D-Lux 7 vyjde na 1195 USD, a kdybyste si tyto součástky chtěli koupit zvlášť, vyšlo by vás to asi o 50 USD dráž než tento set.
 
Leica D-Lux 7 Street Kit
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik