www.digimanie.cz
>
>
>

Lensbaby uvádí Creative Mobile Kit s objektivy LM-20 a LM-30

Lensbaby uvádí Creative Mobile Kit s objektivy LM-20 a LM-30
, , aktualita
Společnost Lensbaby uvedla další dva objektivy pro mobilní telefony. Jsou součástí tzv. Creative Mobile Kit a nesou označení LM-20 s klasickým sweet spotem a LM-30, který po obvodu snímku opakuje středový motiv.
K oblíbeným
reklama
Lensbaby doplňuje nabídku svých mobilních objektivů tvořených zatím jediným modelem LM-10 o dvojici nových. Jde o nový Creative Mobile Kit, který se skládá ze dvou nových objektivů LM-20 a LM-30, dále je v balení i nový stojánek.


Lensbaby Creative Mobile Kit


Objektiv LM-20 produkuje klasický sweet spot (s větší ostrou plochou než LM-10), který lze pomocí aplikace ve smartphonu polohovat (mění místo výřezu ze snímku). LM-30 pak nechává ostrý střed a ten pak několikrát opakuje po obvodu fotografie.


Lensbaby LM-20

zdroj: l
ensbaby.com


Zatímco původní LM-10 je nyní k dispozici za $59,95, nový Creative Mobile Kit bude stát $89,95. Aplikace pro iOS se dočkala několika změn, umožňuje uzamknout expozici, vyvážení bílé, nastavit ostrost a několik dalších detailů. Verze pro Android se zatím změn nedočkala.


Lensbaby LM-30

zdroj: l
ensbaby.com


Zdroj: lensbaby.com
reklama
Nejnovější články
Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích Rodiče potrestali 15letou dceru převzetím jejích účtů na sociálních sítích
15letá Madelynn Sumpter dostala od rodičů na výběr ze dvou trestů. Vybrala si 2týdenní zabavení telefonu a převzetí účtů na sociálních sítích. Její otec se během této krátké doby stal hitem internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs Canon údajně chystá 75MPx full frame EOS Rs
Internetem začínají opět kolovat zprávy o novém připravovaném full frame fotoaparátu řady EOS R. Proslýchá se, že by mělo jít o model EOS Rs a rozlišení jeho senzoru má dosahovat vysokých 75 MPx.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro Režisér Johna Wicka natočil reklamu pomocí Apple iPhone 11 Pro
Režisér David Leitch, který stojí za filmy jako John Wick, Deadpool 2 nebo Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, natočil také reklamu na Apple iPhone 11 Pro. A pro video sněhové bitvy použil právě tyto telefony.
4.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru Fotograf fotí portréty ohrožených druhů ptáků i v ateliéru
Britský fotograf chce svou tvorbou upozornit na alarmující počty některých ohrožených druhů ptáků. Cestuje po světě a vyhledává zajímavá zvířata, kterým fotografuje profesionální portréty, jež podtrhují jejich rozmanitost. 
4.12.2019, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku Youtuber rozběhal DOOM na 21 let starém kompaktu od Kodaku
Youtuber z LazyGamesReviews si trochu pohrál s 21 let starým kompaktem Kodak DC260 a poněvadž jde v podstatě o ořezaný počítač s procesorem IBM, jehož architekturu používal i Apple PowerMac, dokázal na něm rozběhat střílečku DOOM z 90. let.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře