www.digimanie.cz
>
>
>

Lensbaby uvádí Creative Mobile Kit s objektivy LM-20 a LM-30

Lensbaby uvádí Creative Mobile Kit s objektivy LM-20 a LM-30
, , aktualita
Společnost Lensbaby uvedla další dva objektivy pro mobilní telefony. Jsou součástí tzv. Creative Mobile Kit a nesou označení LM-20 s klasickým sweet spotem a LM-30, který po obvodu snímku opakuje středový motiv.
K oblíbeným
reklama
Lensbaby doplňuje nabídku svých mobilních objektivů tvořených zatím jediným modelem LM-10 o dvojici nových. Jde o nový Creative Mobile Kit, který se skládá ze dvou nových objektivů LM-20 a LM-30, dále je v balení i nový stojánek.


Lensbaby Creative Mobile Kit


Objektiv LM-20 produkuje klasický sweet spot (s větší ostrou plochou než LM-10), který lze pomocí aplikace ve smartphonu polohovat (mění místo výřezu ze snímku). LM-30 pak nechává ostrý střed a ten pak několikrát opakuje po obvodu fotografie.


Lensbaby LM-20

zdroj: l
ensbaby.com


Zatímco původní LM-10 je nyní k dispozici za $59,95, nový Creative Mobile Kit bude stát $89,95. Aplikace pro iOS se dočkala několika změn, umožňuje uzamknout expozici, vyvážení bílé, nastavit ostrost a několik dalších detailů. Verze pro Android se zatím změn nedočkala.


Lensbaby LM-30

zdroj: l
ensbaby.com


Zdroj: lensbaby.com
Nejnovější články
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala