Lexar přichází se čtečkou Professional CFexpress Type B

Lexar přichází se čtečkou Professional CFexpress Type B
, , aktualita
Paměťové karty CFexpress najdeme především u profesionálních videokamer a některých high-endových fotoaparátů. Společnost Lexar nyní představuje čtečku těchto karet Type B pro rozhraní USB 3.2.
K oblíbeným
reklama
U nejvyšších tříd fotoaparátů a některých videokamer se pro interní záznam používají paměťové karty CFexpress Type B. Ty nabízí velmi vysoké rychlosti a totéž chce poskytnout i nová čtečka těchto karet Lexar Professional CFexpress Type B USB 3.2 Gen 2×2 Reader. Využívá rychlého rozhraní USB 3.2 Gen2.
 
Lexar Professional CFexpress Type B USB 3.2 Gen 2×2 Reader
 
To umožňuje dosáhnout přenosových rychlostí až 1700 MB/s, takže ani stahování 8K videa v RAW formátu nemusí trvat věčnost. Pochopitelně pak potřebujete i počítač, který něco takového zvládne. Součástí balení jsou i 30cm kabely z USB-C na USB-A i z USB-C na USB-C. Záruka je 5letá, cena pak byla stanovena na 52 liber (cca 1550 Kč).
 
Zdroj: lexar.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Souboj medvědů se odehrál kameramanům přímo před nosem Souboj medvědů se odehrál kameramanům přímo před nosem
Fotografové a kameramani snažící se zaznamenat život ve volné přírodě to nemají příliš jednoduché. Jejich práce se často skládá z čekání na to, až se něco stane a objeví se zvíře. Kameramanům ve Finsku se takto povedlo zachytit souboj medvědů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Sony konečně představilo vlogerský CSC fotoaparát ZV-E10 Sony konečně představilo vlogerský CSC fotoaparát ZV-E10
Po třítýdenním odkladu kvůli nevhodně zvolenému termínu se konečně představuje APS-C CSC fotoaparát Sony ZV-E10. Jak už napovídá název, jde o speciální verzi určenou pro vloggery a youtubery.
1.8.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Zvířecí kamufláž: sova na fotografii dokonale splývá s kůrou stromu Zvířecí kamufláž: sova na fotografii dokonale splývá s kůrou stromu
Zvířata se dokážou v přírodě dokonale maskovat. Pokud fotograf zachytí živočicha v jeho přirozeném prostředí, stává se, že na výsledném snímku s pozadím naprosto splyne. To se stalo i kanadskému fotografovi, když fotil sovu.
1.8.2021, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf fotí na iPhone propracované miniatury Fotograf fotí na iPhone propracované miniatury
Zajímavé a kvalitní fotografie je možné pořídit i jen s pomocí chytrého telefonu. To si myslí i fotograf, který se zaměřuje na vytváření miniatur, z nichž pak vznikají netradiční snímky pořízené iPhonem.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Doporučené fotoaparáty: červenec 2021 Doporučené fotoaparáty: červenec 2021
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
27.7.2021, článek, Milan Šurkala54 komentářů