www.digimanie.cz
>
>
>

Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ

Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
, , aktualita
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
K oblíbeným
reklama
Ačkoli bylo v rámci ceny TIPA Awards 2019 uděleno opravdu hodně ocenění, my jsme se dívali zejména na ty společnosti, které vyráběly fotoaparáty a objektivy. Vynecháme sice spoustu kategorií, nicméně na jednu ještě se ještě podíváme, a tou budou monitory. Titul nejlepšího levného monitoru získává Benq za svůj model SW240. Jde o menší 24" obrazovku, kteá má na dnešní poměry už malé Full HD rozlišení (1920×1080 pixelů), nicméně nabídne 99% pokrytí gamutu Adobe RGB a 100% pokrytí sRGB. Má kalibrační software Palette Master Element a je možné zakoupit i světelnou clonu. Pokud jde o vstupy, máme tu USB, HDMI, DisplayPort a DVI.
 
BenQ SW240
 
Ještě tu máme nejlepší monitor pro fotografy vůbec. Letos si tento titul odnesl LG UltraFine Display 32UL950. Tento 32" monitor nabízí UHD 4K rozlišení 3840×2160 pixelů a 98% pokrytí barevného prostoru DCI-P3. Jeho panel je založen na technologii Nano IPS a potěší i širokými možnostmi připojení. Jsou zde dva USB-C Thunderbolt 3 porty, DisplayPort 1.4 i HDMI 2.0.
 
LG UltraFine Display 32UL950
 
Zdroj: tipa.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti Nikon Coolpix W150: odolný kompakt pro dospělé i děti
Společnost Nikon uvedla nový odolný kompakt Coolpix W150. Ten je díky svému jednoduchému rozhraní vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti. Má 13MPx snímač a objektiv s 3x optickým zoomem. Nově přibyly i další kreativní režimy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
"Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu "Leica" byla na čínském Weibu zakázána za kontroverzní reklamu
Brazilská reklamní agentura F/Nazca Saatchi & Saatchi vytvořila společnosti Leica novou reklamu, která ale ve výsledku Leice dost uškodila. Zobrazuje slavnou fotku muže před tankem na Náměstí nebeského klidu, což se Číně pochopitelně nelíbí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR Canon hovořil o budoucnosti CSC i DSLR
Zástupce společnosti Canon pro Evropu se zúčastnil rozhovoru s EOS Magazine, kde prozradil mnoho zajímavých vlastností o svých CSC i DSLR systémech. Nastínil i jejich další budoucnost a potenciál.
23.4.2019, aktualita, Milan Šurkala23 komentářů
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
21.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala