www.digimanie.cz
>
>
>
>

Nikon svolává D600 do servisu, a to i po záruce

Nikon svolává D600 do servisu, a to i po záruce
, , aktualita
Problémy s nečistotami na senzoru digitální zrcadlovky Nikon D600 jsou už velmi známé. Společnost Nikon se k problému plně postavila čelem a nabízí opravu zrcadlovek na vlastní náklady i u kusů po záruce.
K oblíbeným
reklama
Digitální zrcadlovka Nikon D600 je bohužel pro Nikon velmi dobře známa svými velkými problémy se závěrkou a nečistotami, které vznikají při její práci a ulpívají na snímacím čipu. První svolávání do servisu proběhlo už v únoru 2013. Nově ale bylo oznámeno, že program opravy zrcadlovky (kontrola, vyčištění, případně i s výměnou mechanismu závěrky a dalších součástí) bude pokračovat i pro kusy, na které již neplatí záruka.


Nikon D600


U nás se ještě všechny kusy prodané fyzickým osobám vejdou do dvouleté záruky, ale jsou i země, kde je záruka pouze jednoletá (a u nás to např. platí při koupi fotoaparátu "na firmu"). Tato oprava bude provedena na náklady společnosti Nikon. Na internetu se hovoří dokonce o tom, že někteří zákazníci za svou D600 dostanou výměnou novější model D610 (který je téměř jen D600 s upravenou závěrkou). V případě zájmu o opravu kontaktujte nejbližší servisní středisko Nikonu.

Zdroj: www.nikon.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla Canon vyvíjí Posture Fit, roztomilou kamerku pro správné držení těla
Canon zkouší neotřelé produkty a jedním z nich je i jakési digitální vajíčko Posture Fit. To má za úkol monitorovat uživatele a varovat ho před nesprávným držením těla při dlouhé práci u stolu, např. s počítačem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa BenQ SW271C: nový 4K monitor s 16bit LUT i podporou HLG a HDR videa
BenQ představil nástupce svého fotografického monitoru SW271, nový model SW271C. Jak už je dnes zvykem, novinka cílí nejen na fotografy, ale i na dnes čím dál populárnější video. Umí tak HLG, HDR10 a přizpůsobit se snímkovací frekvenci videa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01 Ricoh uvedl barevnou edici K-1 Mark II J Limited 01
Ricoh uvádí speciální barevnou edici zrcadlovek K-1 Mark II. Edice J Limited 01 bude k dispozici ve čtyřech zajímavých barevných kombinacích využívající speciální laky, využije se také dřevo na gripu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35 Meike uvedlo cine objektiv 50mm T2.1 S35-Prime pro formát Super 35
Výrobce objektivů Meike rozšířil nabídku svých objektivů o další tzv. cine objektiv, tedy o model určený pro profesionální natáčení videa. Jde o pevnou světelnou padesátku 50mm T2.1 S35-Prime CINE.
28.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams Leica uvádí limitovanou edici kompaktu Q2 Daniel Craig x Greg Williams
Leica představila další limitovanou edici svého fotoaparátu, která pro tentokrát vzdává hold Hollywoodu. Jde o kompaktní model Q2 Daniel Craig x Greg Williams, který kombinuje černou a zlatou barvu.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář