www.digimanie.cz
>
>
>

OM Digital Solutions se probouzí k životu, povede ji vedoucí fotodivize Olympusu

OM Digital Solutions se probouzí k životu, povede ji vedoucí fotodivize Olympusu
, , aktualita
Fotografická divize společnosti Olympus už patří pod firmu JIP a nyní zahájila svou další existenci jako firma OM Digital Solutions Corporation. Slibuje si pružnější organizaci a lepší výsledky na trhu.
K oblíbeným
reklama
Už víme, že fotografická divize společnosti Olympus skončila pod křídly svého bývalého dlouholetého vlastníka a nedávno se přestěhovala pod společnost JIP (Japan Industrial Partners Inc.). Od 1. ledna 2021 spustila svou činnost jako OM Digital Solutions Corporation a nadále bude vyrábět fotoaparáty a další produkty, které prodávala fotografická divize společnosti Olympus. Bude zajišťovat nejen jejich další podporu, ale chce i aktivně vyvíjet další nové produkty a snažit se o lepší zastoupení na trhu s digitálními fotoaparáty.
 
Olympus historie
 
Výkonným ředitelem a prezidentem společnosti se sídlem v Tokiu je Shigemi Sugimoto, bývalý vedoucí fotografické divize společnosti Olympus. Firma chce využít novou organizační strukturu, kde oddělení řízení, výzkumu, vývoje, výroby i prodeje mají fungovat jako jeden celek, což má pomoci pružněji reagovat na potřeby trhu. Nicméně je třeba to brát s rezervou. Známe to, podobná prohlášení mají všechny společnosti ať už něco slučují, nebo naopak rozdělují. Svým názvem chce firma navázat na řadu OM, která v 70. letech přinesla na trh revoluční zrcadlovky s malými rozměry, hmotností i tichou závěrkou. Firma spustila i nový web na adrese om-digitalsolutions.com.
 
Zdroj: TZ OM Digital


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx Samsung uvádí nový 1/1,33" snímač ISOCELL HM3 se 108 MPx
Samsung uvedl nový obrazový snímač pro telefony, ISOCELL HM3. Novinka je typu 1/1,33" a disponuje rozlišením 108 megapixelů při malých 0,8μm pixelech. Disponuje technologií Nonacell slučující 9 pixelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev Godox uvádí SZ200Bi: 200W zoomovací LED světlo s nastavitelnou teplotou barev
Společnost Godox přichází s dalším novým studiovým světlem. Novinka v podobě modelu SZ200Bi přichází se zoomem, tedy možností měnit úhel svícení. Také zvládne nastavit barevnou teplotu od 2800 K do 6500 K.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala Canonům EOS R5 a R6 se daří: společnost očekává větší zisky, než předpokládala
Koronavirová pandemie sice tvrdě dopadla na výrobce fotoaparátů, ale možná nebude tak zle, jak se čekalo. Canon totiž už podruhé zvyšuje své predikce pro rok 2020, kdy díky úspěchu EOSů R5 a R6 čeká větší zisky než původně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů
Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály Fujifilm ukončí výrobu barevného filmu PRO 400H: nejsou materiály
Další fotografický film to má spočítané. Tentokrát jde o barevný film Fujifilm Fujicolor PRO 400H. Jeho výroba skončí, přičemž primárním problémem by zde nebyl ani tak nedostatek zájmu jako spíše materiálu pro jeho výrobu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí Fotograf vytváří netradiční snímky starých přístrojů, které rozbíjí
Nizozemský fotograf se rozhodl vytvořit netradiční fotografický projekt, kdy ve svém ateliéru zachytil nejrůznější starou elektroniku. Aby toho ale nebylo málo, před vyfocením každý přístroj rozbil. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře