www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom
, , aktualita
Společnost Panasonic chce významně rozšířit portfolio svých objektivů pro L-Mount. Už brzy by se tak měla představit čtveřice nových objektivů se světelností F1,8. Chybět nebude ale ani telezoom 70-300mm.
K oblíbeným
reklama
L-Mount systém, za kterým stojí Leica, Sigma a Panasonic, se postupně rozrůstá. Levná těla bohužel zatím téměř neexistují a první takovou vlaštovkou je nový Lumix S5 od Panasonicu. S objektivy je to mnohem lepší, tam Sigma předělala téměř celý svůj sortiment DSLR objektivů pro CSC a vyvinula už i pár objektivů nativně určených pro tento systém. Panasonic má zatím 7 objektivů a brzy se má objevit pět nových. Jeden z nich bude ještě v tomto roce.
 
Panasonic L-Mount objektivy
 
Zapracovat se má především na pevných světelných objektivech. Zde se objeví hned čtveřice modelů se světelností F1,8. Půjde o 24mm F1.8, 35mm F1.8, 50mm F1.8 a 85mm F1.8. Právě posledně zmiňovaný 85mm model se má představit ještě letos v listopadu. Další objektivy by pak měly následovat v blízké budoucnosti a budou sdílet stejné rozměry a tvar s 85mm modelem. V blízké budoucnosti se má představit i telezoom 70-300mm F4.5-5.6.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik