www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom
, , aktualita
Společnost Panasonic chce významně rozšířit portfolio svých objektivů pro L-Mount. Už brzy by se tak měla představit čtveřice nových objektivů se světelností F1,8. Chybět nebude ale ani telezoom 70-300mm.
K oblíbeným
reklama
L-Mount systém, za kterým stojí Leica, Sigma a Panasonic, se postupně rozrůstá. Levná těla bohužel zatím téměř neexistují a první takovou vlaštovkou je nový Lumix S5 od Panasonicu. S objektivy je to mnohem lepší, tam Sigma předělala téměř celý svůj sortiment DSLR objektivů pro CSC a vyvinula už i pár objektivů nativně určených pro tento systém. Panasonic má zatím 7 objektivů a brzy se má objevit pět nových. Jeden z nich bude ještě v tomto roce.
 
Panasonic L-Mount objektivy
 
Zapracovat se má především na pevných světelných objektivech. Zde se objeví hned čtveřice modelů se světelností F1,8. Půjde o 24mm F1.8, 35mm F1.8, 50mm F1.8 a 85mm F1.8. Právě posledně zmiňovaný 85mm model se má představit ještě letos v listopadu. Další objektivy by pak měly následovat v blízké budoucnosti a budou sdílet stejné rozměry a tvar s 85mm modelem. V blízké budoucnosti se má představit i telezoom 70-300mm F4.5-5.6.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů