www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom

Panasonic brzy uvede 4 objektivy s F1.8 a nový telezoom
, , aktualita
Společnost Panasonic chce významně rozšířit portfolio svých objektivů pro L-Mount. Už brzy by se tak měla představit čtveřice nových objektivů se světelností F1,8. Chybět nebude ale ani telezoom 70-300mm.
K oblíbeným
reklama
L-Mount systém, za kterým stojí Leica, Sigma a Panasonic, se postupně rozrůstá. Levná těla bohužel zatím téměř neexistují a první takovou vlaštovkou je nový Lumix S5 od Panasonicu. S objektivy je to mnohem lepší, tam Sigma předělala téměř celý svůj sortiment DSLR objektivů pro CSC a vyvinula už i pár objektivů nativně určených pro tento systém. Panasonic má zatím 7 objektivů a brzy se má objevit pět nových. Jeden z nich bude ještě v tomto roce.
 
Panasonic L-Mount objektivy
 
Zapracovat se má především na pevných světelných objektivech. Zde se objeví hned čtveřice modelů se světelností F1,8. Půjde o 24mm F1.8, 35mm F1.8, 50mm F1.8 a 85mm F1.8. Právě posledně zmiňovaný 85mm model se má představit ještě letos v listopadu. Další objektivy by pak měly následovat v blízké budoucnosti a budou sdílet stejné rozměry a tvar s 85mm modelem. V blízké budoucnosti se má představit i telezoom 70-300mm F4.5-5.6.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou Žádost o ruku na Brooklyn Bridge: fotograf byl sražen cyklistou
Skoro každý chce mít pěkné fotografie z významných momentů svého života. Chris Pain chtěl mít nafocenu a natočenu žádost o ruku na Brooklyn Bridge, ale nešlo to úplně podle plánu. Fotograf, který pořizoval snímky, byl totiž sražen cyklistou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x Canon představil 0,71× speedbooster EF-EOS R 0.71x
Canon představil nový zajímavý produkt. Je jím tzv. speedbooster, tedy konvertor, který rozšiřuje úhel záběru optické soustavy a s tím i znatelně zlepšuje světelnost. Mount Adapter EF-EOS R 0.71x ji zlepšuje o 1 EV.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů Canon koupil superpočítač Fujitsu: více simulací, méně prototypů
Společnost Canon chce zapracovat na efektivitě vývoje nových fotoaparátů a objektivů. Proto si zakoupila nový superpočítač Fujitsu PRIMEHPC FX1000, který by měl umožnit testování pomocí simulací a nikoli prototypů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali Video: Krokodýl vyděsil turisty, kteří se s ním fotografovali
Zaměstnanci safari parku v Austrálii si udělali legraci ze skupiny šesti turistů, kteří si chtěli pořídit fotografii s krokodýlem. Krokodýl sklapl čelisti návštěvníkům za zády a ti vyděšeně utekli.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE Tamron uvedl telezoom 70-300mm F4.5-6.3 pro Sony E/FE
Novinkou společnosti Tamron je nový objektiv typu telezoom 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD (Model A047). Ten je určen pro full frame CSC fotoaparáty Sony, přičemž nabídne kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.
25.9.2020, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů