www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Pentax uvádí stříbrnou K-1 II Silver Edition

Pentax uvádí stříbrnou K-1 II Silver Edition
, , aktualita
Ricoh/Pentax uvedl novou barevnou variantu zrcadlovky Pentax K-1 II. Jde o sérii Silver Edition a jak už napovídá název, bude ve stříbrné barvě. Tu dostane i trojice full frame objektivů, aby ladily s novou zrcadlovkou.
K oblíbeným
reklama
Pentax nedávno v rozhovoru prozradil, že chce přicházet častěji se stříbrnými verzemi svých fotoaparátů a objektivů. U Pentaxu K-1 II to při uvedení nestihl, takže se stříbrná verze představuje až nyní. U dalších fotoaparátů by to ale mělo být rovnou při uvedení novinky. Máme zde tedy nový Pentax K-1 II Silver Edition. V tomto případě půjde o limitovaný model, kde každý z nich bude mít sériové číslo v rámci této edice od 0000001 do 0001000.
 
Pentax K-1 II Silver Edition
 
Má jak stříbrné, tak i černé prvky, takže bude barevně ladit se stříbrnými i tradičními černými objektivy. V setu s fotoaparátem bude bateriový grip a dva náhradní akumulátory. Současně byly představeny i stříbrné verze tří objektivů, přičemž každý z nich se dočká jen 600 vyrobených kusů. Půjde o následující modely:
  • HD Pentax-D FA*50mm F1.4 SDM AW Silver Edition
  • HD Pentax-D FA*70-200mm F2.8 ED DC AW Silver Edition
  • HD Pentax-D FA*85mm F1.4 ED SDM AW Silver Edition
Ceny byly stanoveny na 1899,99 britských liber za stříbrnou K-1 II, 1199,99 liber za objektiv 50mm F1.4 a 2299,99 liber za telezoom 70-200mm F2.8. Všechny tyto verze budou dostupné od 25. září. Až v lednu 2021 se objeví stříbrná verze objektivu 85mm F1.4 za 1999,99 liber.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 nyní i pro Canon RF a Nikon Z
Společnost Zhong Yi Optics rozšiřuje nabídku bajonetů pro svůj objektiv Mitakon Speedmaster 85mm F1.2 Ty budou nově dostupné i pro full frame CSC fotoaparáty s novými bajonety Canon RF a Nikon Z.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem Canon představil instantní tiskárny IVY CLIQ+2 s fotoaparátem
Společnost Canon pro některé trhy představila nové instantní fotografické tiskárny IVY CLIQ2 a IVY CLIQ+2. Ty jsou zajímavé tím, že samy o sobě obsahují integrovaný fotoaparát, pokročilejší model má i přisvětlovací LED.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty Sony opouští brazilský trh nejen s fotoaparáty
Brazilský trh opustil už před dvěma lety Nikon. Nyní se přidává i společnost Sony, která zde už oficiálně nechce prodávat své fotoaparáty. A zdaleka nepůjde jen o fotoaparáty, ale i další elektroniku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D Venus Optics přichází s objektivem Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D
Novinkou z dílen společnosti Venus Optics je nový velmi širokoúhlý objektiv Laowa 14mm f/4 FF RL Zero-D. Ten je určený pro full frame fotoaparáty, na kterých nabídne velmi široký úhel záběru až 114°.
19.9.2020, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn Fotograf zachytil Měsíc, který díky mraku připomíná Saturn
Netradiční fotografie často vzniknou jako dílo náhody a zachycují kouzlo daného okamžiku. Fotograf z Guatemaly vyfotil při výstupu na sopku Měsíc, který v tu chvíli připomínal Saturn s prstencem.
18.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář