www.digimanie.cz
>
>
>

Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm

Roadmapa objektivů od Fujifilmu přidává 18mm F1.4 a 70-300mm
, , aktualita
Fujifilm aktualizoval svou roadmapu připravovaných objektivů o dva nové kousky. Díky nim by počet objektivů měl vzrůst už na 37. Přibude vysoce světelný širokoúhlý 18mm objektiv i telezoom 70-300mm.
K oblíbeným
reklama
Společnost Fujifilm představila nejen nový fotoaparát X-S10 a aktualizovaný objektiv XF 10-24mm F4 R OIS WR, ale také upravenou roadmapu, která obsahuje dva nové objektivy. Oba dva by se měly objevit v průběhu roku 2021, ale zatím není blíže známo, kdy přesněji. Celkově by tak měl počet objektivů systému Fujifilm X vzrůst na 37.
 
Roadmapa objektivů Fujinon pro rok 2021
 
První novinkou bude objektiv XF 18mm F1.4. Jde tedy o širokoúhlý objektiv s přepočtenou ohniskovou vzdáleností 27 mm. Navzdory širokoúhlému záběru by ale díky vynikající světelnosti měl nabídnout i solidní mazání pozadí. Druhou novinkou bude telezoom XF 70-300mm F4-5.6 OIS. Ten by měl po přepočtu nabídnout 105 až 450 mm a už podle názvu je patrné, že by měl mít optickou stabilizaci obrazu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung chce pokořit Sony na poli snímačů, to totiž trpí banem na Huawei Samsung chce pokořit Sony na poli snímačů, to totiž trpí banem na Huawei
Sony je dosud největším výrobcem snímačů na světě, má více než 53% podíl na trhu. Jeho nemalá závislost na Huawei, na které byl v minulosti uvalen ban USA, se mu může vymstít. A konkurenční Samsung cítí příležitost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: listopad 2020 Doporučené fotoaparáty: listopad 2020
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala67 komentářů
Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma Nikon School Online: fotografické kurzy do konce roku zdarma
Pokud jste nestihli dočasné uvolnění fotografických kurzů Nikonu School Online zdarma na jaře, máte tu další příležitost. Akce se opakuje a máte více než měsíc na zhlédnutí několika výukových videí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová Olympus vydal poslední finanční výsledky fotodivize, je stále ztrátová
Fotografická divize společnosti Olympus se stěhuje pod japonskou firmu JIP, a tak tu máme poslední finanční výsledky divize, které uvede samotný Olympus. Fotodivize byla i za poslední čtvrtletí ztrátová.
21.11.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X Tokina uvádí atx-m 23mm F1.4 a 33mm F1.4 pro Fujifilm X
Tokina uvedla dva nové objektivy pro systém Fujifilm X. Jde o velmi světelné pevné objektivy atx-m 23mm F1.4 a atx-m 33mm F1.4. Vyznačují se tichým zaostřovacím systémem s krokovým motorkem ST-M.
20.11.2020, aktualita, Milan Šurkala