Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II

Rode uvádí plochý klopový mikrofon Lavalier II
, , aktualita
Společnost Rode přichází s druhou generací svého klopového mikrofonu Lavalier II. Ten přináší plochý design, takže má být ještě nenápadnější. To se má týkat i samotného klipu pro přichycení na oblečení.
K oblíbeným
reklama
Rode je známý výrobce mikrofonů a nyní uvádí druhou generaci mikrofonu Lavalier II. Jde o klopový mikrofon, který má ale netradiční plochý design i kompaktnější klip, což umožňuje udělat ho ještě nenápadnějším. Má nabídnout rozhlasovou kvalitu zvuku, kterou jistě ocení i nejeden vlogger a je všesměrový. Jeho plošší kabel má délku 1,2 metru a standardní koncovku TRS (3,5mm jack).
 
Rode Lavalier II
 
V balení dostanete také klip, dva větrné filtry (malý a mrtvou kočku), čtyři barevné kroužky (pro identifikaci mikrofonů při použití více kusů) a pouzdro. Samotný mikrofon má 9 gramů a disponuje 6mm kapslí. Zvládá frekvence 20 Hz až 20000 Hz, nabídne 67dB odstup signálu a šumu, dynamický rozsah činí 79 dB. Pokud jde o cenu, ta byla stanovena na 99 USD. Velmi dobře by se měl doplňovat s bezdrátovým mikrofonem Rode Wireless GO.
 
Rode Lavalier II
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů