SanDisk uvádí microSDXC kartu s kapacitou 400 GB

SanDisk uvádí microSDXC kartu s kapacitou 400 GB
, , aktualita
SanDisk navyšuje kapacitu svých microSDXC karet na rekordních 400 GB. Tato karta je optimalizována nejen pro natáčení videa a sekvenční snímání, ale i pro práci s aplikacemi v mobilních telefonech.
K oblíbeným
reklama
I když se už před dvěma lety "objevila" první 512GB microSDXC karta Microdia, nikdy se vlastně nedostala na trh, a tak jednou z největších karet byla např. 256GB verze SanDisk Ultra, která nově bude k dispozici v ještě vyšší kapacitě 400 GB. Ta bude novým rekordem, který půjde brzy sehnat i reálně na trhu. Přenosové rychlosti novinky mají dosahovat hodnoty až 100 MB/s (SanDisk to přepočítává na 1200 fotografií za minutu).
 
SanDisk microSDXC Ultra 400GB
 
Karta totiž bude splňovat rychlostní standardy Class 10, bude mít i UHS-I rozhraní a hovoří se také o standardu A1. Ten má znamenat optimalizaci karty na použití ve smartphonech pro načítání a práci s mobilními aplikacemi. U nás se karta zatím neprodává, její cena však byla v USA stanovena na $249,99. Záruka bude 10letá.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii Sony chystá high-endové APS-C i výpočetní fotografii
V rozhovoru pro Imaging Resource se manažer společnosti Sony Kenji Tanaka rozhovořil o budoucnosti fotoaparátů Sony. Slíbil příchod high-endového APS-C modelu i větší nástup výpočetní fotografie.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů Canon EOS R na DxOMarku: dostal 89 bodů
DxOMark začal opět ve velkém testovat fotoaparáty a po full frame Nikonech se podíval také na nový Canon EOS R. Ten si v hodnocení vysloužil 89 bodů, což ve full frame třídě není moc vysoké číslo. Není to ale vůbec tak zlé, jak to vypadá.
21.3.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům Slavná pařížská ulice chce v určité časy zakázat vstup instagramerům
Bydlet v krásné a oblíbené pařížské ulici Rue Crémieux má i své nevýhody. Tamní obyvatelé totiž nejsou spokojeni se spoustou instagramerů, fotografů a tvůrců videoklipů, kteří se k nim bez přestání hrnou. 
21.3.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah? iPhone vs. staré APS-C: co má vyšší dynamický rozsah?
Nedávno se na stránkách Digimanie rozhořela diskuze o tom, zda se modernější mobilní telefony mohou např. dynamickým rozsahem rovnat starým zrcadlovkám. Vyzkoušeli jsme tedy iPhone SE a postavili ho proti deset let starému 14,6MPx APS-C čipu.
20.3.2019, recenze, Milan Šurkala21 komentářů
Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou Sony vyvinulo BSI senzor s globální závěrkou
Sony oznámilo vývoj nového 20MPx snímače, který bude vybaven systémem globální závěrky pro absenci nepříjemného rolling shutter efektu ve spojení s technologií BSI. Tato kombinace je zatím netradiční.
19.3.2019, aktualita, Milan Šurkala