Rubrika:

Semináře

Olympus Canon Nikon více výrobců
Hollywoodský DSLR workshop již brzy v Praze

Hollywoodský DSLR workshop již brzy v Praze

Koncem minulého roku jsme vás informovali o připravovaném workshopu zaměřeném na profesionální zvládnutí a ovládání DSLR pro natáčení videa pod vedením lektorů z Hollywoodu. Termín byl stanovený na březen, proto si jej připomeňme. Doplněno o akční ceny.
1.3.2012, aktualita, Digimanie -red-
Kameramani zaostřete, hollywoodský DSLR workshop míří do Prahy

Kameramani zaostřete, hollywoodský DSLR workshop míří do Prahy

Poprvé mimo filmová studia v Los Angeles se uskuteční nejvyhledávanější DSLR workshop pro kameramany a filmaře v Hollywoodu, známý jako Canon Boot Camp. Místem konání bude Praha a dvoudenní workshop tu proběhne hned dvakrát po sobě od 14. do 18. listopadu.
13.9.2011, aktualita, Digimanie -red-
Workshop Portrét a akt poprvé na Šumavě

Workshop Portrét a akt poprvé na Šumavě

Workshop speciálně zaměřený na fotografování portrétu a aktu si pro sebe v minulých dnech připravilo dobrovolné sdružení fotografů Dynax. Hlavním důvodem pro tuto akci byla snaha seznámit se s technikami fotografování těchto dvou žánrů a také s prací s modely.
23.6.2009, článek, Jana Bártová17 komentářů
Canon pořádá již páté setkání ZOOm

Canon pořádá již páté setkání ZOOm

Canon ve spolupráci Centrem FotoŠkoda pořádá již páté setkání Canon ZOOm, které se koná v prostorách pražské zoologické zahrady. Zájemci se zde mohou vyzkoušet zrcadlovky Canon s různým příslušenstvím, rovněž proběhne vyhlášení výherců soutěže Foto-Vize.
9.6.2009, Aktualita, Milan Šurkala
Olympus vás vyškolí v práci se zrcadlovkou

Olympus vás vyškolí v práci se zrcadlovkou

Vlastníte digitální zrcadlovku Olympus řady E a rádi byste vylepšili své fotografické dovednosti? Chcete poradit s výběrem vhodného objektivu či s expozičními režimy, kterými je váš fotoaparát vybaven? Pak se můžete zúčastnit školení společnosti Olympus, které bude probíhat od 21. května do 30. června 2008.
19.5.2008, aktualita, Pavel Bureš
Fotoexpedice Namibie 2007

Fotoexpedice Namibie 2007

Současná doba je plná workshopů, setkání a různých akcí pro fotografy. Většinou jde o stále stejná témata a místem konání je Česká republika. Občas si ale někdo troufne vybočit z řady jako např. Jana Vaňourková, která se rozhodla uspořádat expedici do Namibie.
23.10.2006, aktualita, Jaroslav Kopečný1 komentář
Olympus Profi Tour 2006

Olympus Profi Tour 2006

Olympus Profi Tour 2006 - to je název v pořadí již druhé prezentační akce české společnosti Olympus C&S, na které ve dvou českých a jednom slovenském městě představí firma profesionální fotografickou techniku renomovaných světových značek a práci s ní.
5.10.2006, aktualita, Jaroslav Kopečný1 komentář
Začíná konference SIGGRAPH 2006

Začíná konference SIGGRAPH 2006

V americkém Bostonu právě začal 33. ročník konference SIGGRAPH 2006 neboli International Conference on Computer Graphics and Interactive Techniques.
1.8.2006, aktualita, Petr Hájek1 komentář
Celorepublikové setkání fotografů 2006

Celorepublikové setkání fotografů 2006

Ve dnech 3. – 4. června 2006 od 10 – 20 h se koná v KD Ládví, Praha 8 - Kobylisy SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ, které pro všechny příznivce fotografování připravil internetový časopis FotoAparát.cz.
26.5.2006, aktualita, Petr Hájek1 komentář

Jak lépe využít techniku Nikon

Česká pobočka Nikonu připravila pro své uživatele v předvánočním čase sadu seminářů, jež se věnují problematice digitálních fotoaparátů.
29.11.2004, aktualita, Petr Svoboda1 komentář
Reportáž: seminář Úvod do digitální fotografie

Reportáž: seminář Úvod do digitální fotografie

Historicky první seminář o digitální fotografii, který pořádala redakce Digimanie spolu s Prvním virtuálním fotoobchodem a společnostmi Konica Minolta a Epson, se uskutečnil v pátek 12. listopadu v jednom brněnském fotoateliéru. Podrobnosti se dočtete v článku…
15.11.2004, aktualita, Digimanie -red-
Proběhl pátý ročník Digifóra

Proběhl pátý ročník Digifóra

Včera se v pražském kongresovém centru konal již pátý ročník Fóra digitální fotografie. Návštěvníci měli možnost účastnit se přednášek probíhajících paralelně ve třech sálech s celkovou kapacitou 2300 účastníků.
3.11.2004, aktualita, Petr Svoboda
Seminář Úvod do digitální fotografie

Seminář Úvod do digitální fotografie

Dobré fotky nemusejí být jen dílem náhody. K tomu, abyste se vlastnoručně pořízenými obrázky mohli chlubit není potřeba mnoho: dobrý přístroj, jenž ale nemusí být drahý, a především základní penzum znalostí o fotografických technikách, kompozici obrazu a také pár šikovných triků. Jak na to vám poradíme na našem semináři.
19.10.2004, aktualita, Digimanie -red-

Workshop na téma digitální fotografie

V prostorách Pražského domu fotografie, který se po povodních přestěhoval na Václavské náměstí v Praze, se o víkendu 28.-29. srpna uskuteční tvůrčí dílna pro zájemce o digitální fotografii.
19.7.2004, aktualita, Petr Svoboda1 komentář
Den otevřených dveří s Nikonem D70

Den otevřených dveří s Nikonem D70

IDIF – Institut digitální fotografie zve všechny zájemce na den otevřených dveří do svých školících ateliérů. Akce se koná 20. července v pražském sídle IDIF a ještě stále zbývají volná místa.
15.7.2004, aktualita, Petr Svoboda1 komentář
Osmý červen bude patřit Digifóru

Osmý červen bude patřit Digifóru

Pro zájemce o digitální fotografii je na úterý 8.6. 2004 připraveno Letní fórum digitální fotografie. V porovnání s minulým by mělo být větší co do rozsahu přednášek i návštěvnické kapacity. Co pro vás organizátoři přichystali? Čtěte dále...
21.5.2004, aktualita, Monika Elsnerová1 komentář

Odborná konference Digitální fórum v rámci Interkamery 2003

V rámci veletrhu Interkamera Digital 2003 uspořádá na pražském Výstavišti týdeník Computerworld odbornou konferenci nazvanou Digitální fórum.
1.4.2003, aktualita, David Dvořák

Semináře pro začátečníky v digitální fotografii /pr/

Společnost Eurocomm, provozovatel internetového obchodu www.foto-digitalni.cz, se rozhodla uspořádat sérii seminářů, které jsou určené pro začátečníky v zajímavé oblasti digitální fotografie.
28.3.2003, aktualita, David Dvořák
Předváděcí akce Minolta!

Předváděcí akce Minolta!

Pro všechny zájemce o digitální fototechniku máme velmi dobrou zprávu! V Brně brzy proběhne předváděcí akce ve spolupráci s firmou Minolta. Proto neváhejte a zúčastněte se. Více informací se dozvíte v naší dnešní zprávičce.
3.3.2003, aktualita, David Dvořák