www.digimanie.cz
>
>
>

Software Lytro Desktop 5.0 s možností náhrady pozadí DepthFX

Software Lytro Desktop 5.0 s možností náhrady pozadí DepthFX
, , aktualita
Společnost Lytro představila novou verzi svého softwaru Desktop 5.0. Novinka podporuje technologii DepthFX, která umožňuje náhradu pozadí na základě informace o hloubce. Už nebude potřeba používat zelené pozadí.reklama
Fotoaparát Lytro Illum bude mít zase více možností využití. 8. prosince 2015 uvolní společnost Lytro novou verzi programu Desktop 5.0, který přinese technologii DepthFX. Ta umožní nahradit pozadí za jiné bez toho, aniž byste potřebovali zelené pozadí. Objekt totiž dokáže od pozadí oddělit díky informacím o hloubce.


Lytro Desktop 5.0 náhrada pozadí


To ale zdaleka není všechno. Na základě vzdálenosti můžete i lokálně upravovat expozici, saturaci, kontrast nebo barevné odstíny. Úpravy je tak možné provést např. na popředí, ale nikoli na pozadí. Můžete si tak snadno vybrat objekt v určité vzdálenosti a vše ostatní odbarvit, jak je vidět níže.


Lytro Desktop 5.0 odbarvení


Zdroj: lytro.com

Lytro ILLUM
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala