www.digimanie.cz
>
>
>
>

Sony nejspíš chystá speciální fotoaparát pro vloggery: Cyber-shot ZV1

Sony nejspíš chystá speciální fotoaparát pro vloggery: Cyber-shot ZV1
, , aktualita
Uniklé informace na internet prozrazují, že společnost Sony s velkou pravděpodobností chystá speciální fotoaparát Cyber-shot ZV1, který by měl být určený zejména pro vloggery. Má tu být např. výklopný displej nebo audio jack.
K oblíbeným
reklama
Vloggování nabírá na popularitě a dnes je na YouTube a podobných serverech stále více a více lidí. Aby měli svá videa také čím natáčet, představila společnost Sony nedávno svůj Cyber-shot RX100 VII, který má optickou stabilizaci, dopředu výklopný dotykový displej i audio jack pro připojení externího mikrofonu. Má však také pár vlastností, které nejsou pro toto použití nejvhodnější. Pro vloggery je tu možná až zbytečně velký zoom (zatímco by se hodil možná trochu širší konec) a problémem je především velmi vysoká cena.
 
Sony Cyber-shot RX100 VII
 
Hovoří se tak o tom, že by se měl představit nový kompakt, který bude cíleně vyvíjen pro potřeby vloggerů a patrně ponese název (Cyber-shot) ZV1. Měl by tedy mít výklopný dotykový displej, audio jack pro mikrofon a patrně i širokoúhlý objektiv s menším zoomem. Měl by také být o něco levnější než RX100 VII. Sony by tak patrně chtělo trochu více konkurovat Canonu, který svůj nový PowerShot G7 X Mark III dost upravil pro potřeby vloggerů včetně možnosti přímého streamování na YouTube. Předpokládá se, že by tato novinka mohla být představena 26. května. Zda se tak stane, to teprve zjistíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5 Canon USA oficiálně popřel odložení prodejů EOS R5
Canon EOS R5 vzbuzuje překvapivé emoce, ale kupodivu ne tam a ne takové, jaké bychom  čekali. Také se objevila zákulisní informace, které ale Canon popřel. Ta se týkala toho, že fotoaparát bude svoláván a zamíří do prodeje až v listopadu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2 Pan Miyazaki uvádí objektiv MS Optics Elnomaxim 55mm F1.2
Pan Miyazaki z Japonska má malou firmičku, kde ručně navrhuje a vyrábí zajímavé objektivy. Jeho poslední novinkou je objektiv Elnomaxim 55mm F1.2. Ten nabídne vynikající světelnost pro bajonet Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků Fotograf zachytil duhu v křídlech kolibříků
Příroda skrývá mnoho nádherných motivů, které stojí za to zachytit čočkou objektivu. Krásu kolibříků se snaží ztvárnit na netradičních snímcích australský fotograf, který dává důraz na duhu v křídlech těchto ptáků.
30.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Kodak to zkouší jinde, zakládá Kodak Pharmaceuticals a bude vyrábět léky Kodak to zkouší jinde, zakládá Kodak Pharmaceuticals a bude vyrábět léky
Společnost Eastman Kodak zkouší prorazit v novém odvětví. Tentokrát to nebude mít nic společného s fotoaparáty. Firma totiž dostala vládní půjčku a hodlá vyrábět součásti léčiv v nové divizi Kodak Pharmaceuticals.
29.7.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon se propadl do ztráty, divize fotoaparátů a tiskáren je však v zisku Canon se propadl do ztráty, divize fotoaparátů a tiskáren je však v zisku
Společnost Canon vydala zprávu o finančních výsledcích za poslední čtvrtletí a bohužel se tu výrazně projevila koronavirová pandemie, která firmu poslala do záporných čísel. Fotoaparáty a tiskárny byly nicméně v plusu.
29.7.2020, aktualita, Milan Šurkala