www.digimanie.cz
>
>
>
>

Tamron oznámil vývoj 70-180mm F2.8 pro Sony FE

Tamron oznámil vývoj 70-180mm F2.8 pro Sony FE
, , aktualita
Tamron významně rozšiřuje nabídku svých F2,8 objektivů pro full frame CSC systém od Sony a vedle trojice pevných objektivů oznámil i vývoj telezoomu 70-180mm f/2.8 Di III VXD. Ten doplní stávající 17-28mm a 28-75mm verze.
K oblíbeným
reklama
Společnost Tamron se dost soustředí na full frame CSC systém společnosti Sony a její nabídka objektivů se světelností F2,8 už začíná být pěkně široká. Zoomovací modely 17-28mm a 28-75mm před pár dny doplnila pevná skla 20mm, 24mm a 35mm, to ale zdaleka není všechno. Chystá se i další zoomovací model, telezoom 70-180mm f/2.8 Di III VXD (model A056). Novinka má nabídnout relativně kompaktní stavbu s délkou 149 mm a hmotností 815 gramů.
 
Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD
 
Objektiv si navíc zachová 67mm průměr filtru tak, aby byly krytky i filtry kompatibilní i s dalšími F2,8 objektivy tohoto výrobce. Novinkou je lineární zaostřovací motorek VXD, který má nabídnout rychlé a tiché zaostřování, přičemž minimální zaostřovací vzdálenost se zastavila na 85 cm. Kompatibilní je i se systémy Fast Hybrid AF a Eye AF. Objektiv je odolný vodě a má i fluorovou úpravu předního členu pro odpuzování nečistot a vody. Další specifikace jsme se nedozvěděli, víme však, že k představení finální verze by mělo dojít na jaře roku 2020.
 
Zdroj: dpreview.com, TZ Tamron


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9 Laowa po dlouhém čekání představila OOOM 25-100mm T2.9
O parfokálním video objektivu Laowa OOOM 25-100mm T2.9 Cine se hovořilo už před dvěma lety. Nyní se konečně představuje finální verze, která je 2,5krát tak těžší než původně ohlášená varianta.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval Fotopast kromě snímků přírody zvěčnila i muže, který před ní pózoval
Fotografové divoké přírody se někdy nestačí divit, co všechno zachytí jejich nastražené fotopasti. Někdy mají štěstí a jsou odměněni snímky očekávaného zvířete, jindy je může překvapit například neznámý pózující muž.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy Fotograf minimalisticky zachycuje bazény z ptačí perspektivy
Nejrůznější plavecké bazény můžou představovat zajímavé téma k fotografování. O tom je alespoň přesvědčen australský fotograf, který pracuje na fotografickém projektu, jehož jednotlivé snímky zobrazují bazény z ptačí perspektivy.
10.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte Náhradní CCD snímače pro Leicu M9 došly, korodující čipy už nevyměníte
Leica M9 a její odvozeniny asi společnosti moc radosti neudělaly. Neslavně známé se totiž staly kvůli korodujícím CCD snímačům. Tato "koroze" postihovala krycí sklo čipu a nyní už dochází náhradní čipy pro výměnu.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky Fotograf Tatsuya Tanaka vytváří působivé miniatury, třeba bazén z roušky
Japonský fotograf Tatsuya Tanaka vytváří opravdu působivé fotografie. Jeho výsledné miniatury používají běžných objektů denní potřeby, které proměňují v úplně jiné věci. Salát v horu, plachtu v moře nebo roušku v bazén.
10.8.2020, aktualita, Milan Šurkala