www.digimanie.cz
>
>
>

ACDSee Complete Pack za výhodnou cenu do 16. února

ACDSee Complete Pack za výhodnou cenu do 16. února
, , aktualita
Pokud jste uvažovali o koupi aplikací ACDSee, zbystřete. Do 16. února včetně (17. února 7:00 v ČR) je možné zakoupit balík mnoha aplikací ACDSee za opravdu výrazně zvýhodněnou cenu. Má to však i jeden háček pro profesionály.
K oblíbeným
reklama
Do 7:00 ráno 17. února 2015 je možné zakoupit velmi výhodně balík aplikací ACDSee Complete Pack. Ten zahrnuje doživotní licenci na aplikace ACDSee Ultimate 8 (běžně $149), ACDSee Pro 8 ($99), ACDSee 18 ($59), ACDSee Mac Pro 3 ($99) a ACDSee Video Converter Pro 4 ($59). Celkem lze ke každému produktu přiřadit až tři uživatele. Má to však jeden velký háček, tyto aplikace nelze použít ke komerčním účelům, takže pro profesionály to nemá moc smysl.


ACDSee Complete Pack


Celý tento balíček lze do zmíněného data výhodně sehnat za $119 (běžná cena $199). Do zmíněného data jsou ale za zvýhodněné ceny k dispozici i jednotlivé aplikace se slevou 20 až 50 % a ty podle všeho už ke komerčním účelům lze použít. Dnes je k dispozici zdarma aplikace ACDSee pro iOS na App Store.

Zdroj: www.acdsee.com
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: červenec 2019 Doporučené fotoaparáty: červenec 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky Svatební fotografka brojí proti smartphonům, kazí fotky
Dnes má skoro každý smartphone a používá jej k záznamu spousty situací. V poslední době to jsou často i svatby. Svatební fotografce Hannah Stanley se to ale nelíbí, občas jí náruživí fotografové kazí fotky.
21.7.2019, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů
Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích
Instagram se snaží bojovat s negativními stránkami používání sociálních sítí. Zkouší nyní už v sedmi zemích na svých uživatelích odstranění počtu lajků u příspěvků. Tato čísla bude moct vidět každý jen u svých vlastních fotografií. 
20.7.2019, aktualita, Kateřina Hoferková
Hasselblad slaví 50 let letu na Měsíc speciální verzí 907X Hasselblad slaví 50 let letu na Měsíc speciální verzí 907X
50 let od letu na Měsíc chce slavit i společnost Hasselblad. Byly to právě její fotoaparáty, které pořídily ikonické obrázky z povrchu naší přirozené družice. Proto představí speciální edici středoformátu 907X a stěny CFV II 50C.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala
Kompaktní středoformátový objektiv GF 50mm F3.5 WR Kompaktní středoformátový objektiv GF 50mm F3.5 WR
Středoformátový systém Fujifilm GFX dostává do nabídky další nový objektiv. Je jím GF 50mm F3.5 R LM WR a má jít o zatím nejkompaktnější objektiv pro tento systém. Jeho hmotnost činí jen 335 gramů.
19.7.2019, aktualita, Milan Šurkala