Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 109

Téma: fotoaparat na nataceni videa a bezne foceni

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Zdravim,prosim o navrhy...
    cena nekde kolem 6-8 tis.. cim mene tim lepe
    dobre video + dobre foto neco lepsiho nez mobil lumia 925

tak jsem nejak brouzdal a cetl ze doporucujete ten olympus xz 10 a nebo drazsi xz 2 ,ja si nasel jeste PEN E-PL3 popripade ten epm1
    nebo je jeste jina alternativa ? drive jsem mel fuji hs10 ..ale byl pomalej..displej nic moc a jako amater co foti prakticky na rezim auto moc nevyuzivanej,plus byl vyklopnej displej a hlavne hledacek a zoom

jaky je vas nazor ?
    diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

Malokterý aparát umí i video i fotky. Jednou z vyjímek je Panasonic LX7. Lepší kvalitu fotek a možná o chlup slabší video nabídne Olympus E-PM2. Trochu opačně na tom je Nikon1.

Nováček Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Už jsem do toho nějakou kačku vrazil, než jsem přišel na to, že je lepší za pár babek koupit nějakou amatérskou HD kameru, s kterou se tak nějak dá i fotit.

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Begy_cz
    Registrace
    Sep 2013
    Fotografií
    48

co jsem zatím viděl "fotek" pořízených kamerou, tak žádná nestála ani za zlámanou grešli. Bylo to obvykle pod úrovní nejlacinějších kompaktů.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

no mne taky uz prijde spis pouzitelnejsi video z fotaku nez fotka z kamery. Obecne jsou dobre videa z panaku a nikonu, ale EPM2 ma v ramci cenove kategorie asi bezkonkurencni fotky. Takze jestli chces zachovat cenovou hladinu tak jedine asi kompromis mezi olympusem EPM2 a nikonem V1/J1/J2. Zalezi co je pro tebe prioritni, ja bych se podival nejdrive na fotky a pak na nejaka videa...XZ-2 je co se tyce fotek dobra volba ale nevim jestli ti ty videa budou stacit. Zase ty nikony nejsou vzhledem k velikosti snimace a rozliseni ve vysledku zadna slava, ale kvalita a rychlost preostrovani videi muze byt pro tebe zajimava...jeste si neodpustim, ze nez lumia 925 bude lepsi vsechno co bylo spomenuto.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

prave videokameru jsem zamitl ..v tej cene budou fotky na urovni mobilu ...
    ze by nikon 1v1 ve vyprodeji ? ale co jsem koukal tak nema blesk .....

Nováček Avatar uživatele bastlir
    Registrace
    Jul 2009

Dobře chápu snahu netahat se s dvěmi brašnami, ale na video mám trochu náročnější požadavky. Nevnucuji nikomu svůj názor, ale foťák na video prostě ne. Fotomaniaci jsou schopni utratit desetitisíce do objektivů a dalšího fotopříslušenství a jejich práce jistě jsou kvalitní, přitom jim však často nevadí pořízení videa na úrovni kamerky do auta. Každé chce své.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

Proto jsem psal at si ujasni priority, ale srovnani s autokamerou uz je prehnane...

Občasný diskutér Avatar uživatele Kissofdark
    Registrace
    Mar 2014
    Fotografií
    7

já mám e-pm2 a jsem spokojená
    Dělám si z výletů a dovolené fotografie a k tomu třeba videoshoty a šoupnu si to do fotoknihy
    Parádička

Jako je jasný, že srovnávat fotoaparát s kamerou se nedá, ale pro mě je lepší mít jeden foťák, který zvládne obojí

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

jelikoz se v tom moc nevyznam tak proto se ptam .... proste nejaky pristroj ktery aspon na videu zoomuje a zaostruje bez zvuku a je to alespon malinko slusne,ale aby udelal aji primerene dobrou fotku do domaciho fotoalba ...

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

jak jsem psal, podivat se na youtube a udelat si tak alespon nejakou predstavu o kvalite videa u vsech nadhozenych fotaku zvladnes i sam. Ty musis vedet co ti staci a co jsi ochoten tolerovat...nejlepsi video+fotky zaroven v tehle cenove kategorii asi nenajdes

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

jasny no ...zatim premyslim o PEN E-PL3 jelikoz jak u bejvaleho fuji HS10 ma vyklopny displej ... prokoumam ty videa... ano vim ze za 6-8tis nedostanu top kameru s top fotakem,ale aspon slusnou stredni tridu a v teto kategorii je na trhu dost na vyber a ja jako amater nevim a proto se ptam spis vyzaduji aby byl rychlej ,dotykovej dispej vyhoda a nevydaval zvuky pri ostreni a zoomu u videa ...

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

E-PL3 je na video bída... Proč se bráníš Pan LX7, když tě nic jiného než video nezajímá?

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

mozna protoze je uz dost nad limit 10,5K konkretne

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

nepreferuji zadnou znacku,ale je to hooodne pres limit ...ale dekuji za nazor

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Kompakty: Vhodný fotoaparát pro focení sportu
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 09-07-2014, 06:47
  2. Fotoaparát pro cestování i focení detailů (poraďte)
    Od xSten19 v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 03-04-2013, 16:55
  3. Jaký fotoaparát vybrat - focení korálků
    Od isx v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-10-2012, 23:34
  4. Kompakty: Jaký fotoaparát na focení při koncertech?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-06-2011, 00:00