Panasonic ukázal video teaser na Lumix S5

Panasonic ukázal video teaser na Lumix S5
, , aktualita
Uvedení nového Panasonicu Lumix S5 se už blíží. Stát se tak má za týden a společnost Panasonic nyní zveřejnila další teaser na nový fotoaparát. Tentokrát jde o krátký film, ve kterém jde v náznacích vidět připravovaná novinka.
K oblíbeným
reklama
Už 2. září by se měl představit nový Panasonic Lumix S5. Má jít o nový full frame CSC fotoaparát z dílen Panasonicu, který má být kompaktnější variantou k modelu Lumix S1. Téměř ve všem má být shodný a hlavní změny budou plynout z kompaktnějších rozměrů. Má být téměř o třetinu lehčí a také o něco menší. Současně se s tím má snížit kapacita akumulátoru a jedním z mála ústupků bude už jen nižší rozlišení elektronického hledáčku.
 
 
Společnost Panasonic cílí nový fotoaparát zejména pro natáčení videa, takže má umět 4K při 60p, nemá chybět ani Log záznam s vysokým dynamickým rozsahem. To jde ostatně vidět i z nového teaseru, který vyzdvihuje zejména jeho schopnosti ve spojitosti s videosekvencemi. Skoro vše už o novince víme, nyní už jen zbývá zveřejnění ceny.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek V norském obchodě je možné hrát šachy s fototechnikou namísto figurek
Fotografický obchod v Norsku na sebe přitáhl pozornost díky netradiční atrakci, kterou zveřejnil na Instagramu. V prodejně postavili velkou šachovnici, na které je možné hrát místo figurek s fotografickým vybavením.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu Sony Alpha 1 přináší 8K video i hledáček OLED 9,44M bez blackoutu
Konkurence na trhu full frame CSC sílí a Sony chce mít nejlepší CSC na trhu. Tím se má stát Alpha 1. Nový fotoaparát přinese 50MPx vrstvený čip, podporu 8K videa, přičemž i to je s oversamplingem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle Fotografka vytváří minimalistické autoportréty v zrcadle
I s minimem rekvizit je možné vytvořit celou sérii zajímavých fotografií. Fotografka Ziqian Liu se tímto heslem řídí při tvorbě svého projektu, v němž při fotografování autoportrétů pracuje s odrazy.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru Leica M10-P Reporter dostává grip z kevlaru
Leica představila speciální limitovanou edici svého dálkoměrného fotoaparátu M10-P Reporter. Novinka sází na nenápadný vzhled v khaki barvě a přidává grip z kevlarových vláken. Ten má časem blednout a dát fotoaparátu jedinečnou patinu.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
25.1.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů