www.digimanie.cz
>
>
>
>

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom
, , aktualita
Úspěšný program a la carte, ve kterém si můžete upravit vzhled a funkce fotoaparátu Leica, byl nyní rozšířen i na fotoaparát Leica M Monochrom. Ten je vybaven snímačem bez Bayerovy masky, který fotí pouze černobílé fotografie.
reklama
Program 'a la carte' dovoluje při nákupu fotoaparátu Leica upravit jeho vzhled, barvu i funkce. K dispozici byl už pro model X2 nebo pro klasickou verzi Leica M, nyní je k mání i pro černobílou variantu Leica M Monochrom. Tento model se doposud nabízel pouze v černé barvě bez červeného loga Leicy. Nově je tak možné fotoaparát získat i ve stříbrné barvě a vybrat mu různobarevný povrch gripu. V nabídce jsou různé dřevěné vzory, červená, modrá, khaki a jiné barvy.


Leica M Monochrom a la carte


Možností je dokonce ořezat hledáček o pokročilé funkce zobrazování záběru jiných ohniskových vzdáleností, za což si paradoxně připlatíte 120 liber. Výchozí cena přístroje je pak 5550 britských liber včetně daně. Na stránkách Leicy najdete konfigurátor tohoto modelu.

Zdroj: leica-camera.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích Fotograf zachycuje blesky v sopečných erupcích
Sopečné erupce jsou samy o sobě zajímavým fotografickým motivem. Chilan Francisco Negroni je ale fotí při bouřích, z čehož vznikají úchvatné krajinářské fotografie přírodních sil – plné lávy, dýmu a blesků. 
21.7.2018, aktualita, Kateřina Hoferková
Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro Fotosoutěž Huawei, porotcem bude umělá inteligence v P20 Pro
Huawei chce propagovat svůj telefon P20 Pro a jeho systém umělé inteligence určený pro pořizování lepších fotografií. Ten se totiž stane jedním ze dvou porotců nové fotosoutěže. Cenami bude nejen smartphone, ale i zájezd do Florencie.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR Fujifilm uvádí širokoúhlý zoom XF 8-16mm F2.8 R LM WR
Další z mnoha novinek společnosti Fujifilm, které se objevily v těchto dnech, je tu extrémně širokoúhlý zoomovací objektiv XF 8-16mm F2.8 R LM WR. Potěší i velmi dobrou konstantní světelností F2,8.
21.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma Kniha Tonyho Northrupa o digitální fotografii nyní zdarma
Tony Northrup a jeho YouTube kanál slaví. Dosáhl totiž vysněné mety jednoho milionů odběratelů. Jako dárek je nyní po omezenou dobu k dispozici jeho kniha How to Create Stunning Digital Photography za libovolný příspěvek.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv Roadmapa Fujifilmu nyní obsahuje i F1,0 objektiv
Fujifilm se s námi tradičně podělil o roadmapu připravovaných objektivů, takže víme, nač se můžeme v budoucnu těšit. Ta nyní obsahuje tři objektivy, přičemž nejzajímavější je rozhodně supersvětelný F1,0 model.
20.7.2018, aktualita, Milan Šurkala