www.digimanie.cz
>
>
>
>

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom
, , aktualita
Úspěšný program a la carte, ve kterém si můžete upravit vzhled a funkce fotoaparátu Leica, byl nyní rozšířen i na fotoaparát Leica M Monochrom. Ten je vybaven snímačem bez Bayerovy masky, který fotí pouze černobílé fotografie.reklama
Program 'a la carte' dovoluje při nákupu fotoaparátu Leica upravit jeho vzhled, barvu i funkce. K dispozici byl už pro model X2 nebo pro klasickou verzi Leica M, nyní je k mání i pro černobílou variantu Leica M Monochrom. Tento model se doposud nabízel pouze v černé barvě bez červeného loga Leicy. Nově je tak možné fotoaparát získat i ve stříbrné barvě a vybrat mu různobarevný povrch gripu. V nabídce jsou různé dřevěné vzory, červená, modrá, khaki a jiné barvy.


Leica M Monochrom a la carte


Možností je dokonce ořezat hledáček o pokročilé funkce zobrazování záběru jiných ohniskových vzdáleností, za což si paradoxně připlatíte 120 liber. Výchozí cena přístroje je pak 5550 britských liber včetně daně. Na stránkách Leicy najdete konfigurátor tohoto modelu.

Zdroj: leica-camera.com

Leica M Monochrom
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy Tamron uvolnil dva teasery na nové objektivy
Společnost Tamron uvolnila dva teasery na nové připravované objektivy, které by měly být představeny již za dva dny. Jedním z nich bude podle vzhledu telezoom, druhým by mělo být něco širokoúhlejšího.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital Zakladatelé Lexaru to opět zkouší, je tu ProGrade Digital
Paměťové karty Lexaru nedávno ukončily svůj život pod taktovkou Micronu, aby je pak oživil Longsys. Zakladatelé společnosti však už v nynějším zbytku Lexaru nejsou a založili novou společnost ProGrade Digital.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou Sony představilo CMOS BSI senzor s globální závěrkou
Klasická elektronická závěrka přináší mnoho problémů jako je např. kácení svislic při rychlém pohybu. Sony proto vyvinulo CMOS BSI snímač, který má globální závěrku a na tyto neduhy netrpí. Využívá 14bitových A/D převodníků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu Lensbaby Burnside 35 s ovladačem vinětace i swirl bokehu
Lensbaby rozšiřuje nabídku o nový 35mm objektiv Burnside 35, který dokáže řídit množství vinětace i charakter swril bokehu. Ten se vyznačuje jakýmsi zatočením obrazu v rozostřených částech pozadí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X Video objektivy Fujinon MKX i pro Fujifilm X
V loňském roce představila společnost Fujifilm nové objektivy řady MK pro natáčení videa, tehdy jen pro Sony E. Nyní představuje stejné objektivy MKX 18-55mm a MKX 50-135mm pro vlastní systém Fujifilm X.
Včera, aktualita, Milan Šurkala