www.digimanie.cz
>
>
>
>

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom

Program 'a la carte' nyní i pro Leica M Monochrom
, , aktualita
Úspěšný program a la carte, ve kterém si můžete upravit vzhled a funkce fotoaparátu Leica, byl nyní rozšířen i na fotoaparát Leica M Monochrom. Ten je vybaven snímačem bez Bayerovy masky, který fotí pouze černobílé fotografie.
K oblíbeným
reklama
Program 'a la carte' dovoluje při nákupu fotoaparátu Leica upravit jeho vzhled, barvu i funkce. K dispozici byl už pro model X2 nebo pro klasickou verzi Leica M, nyní je k mání i pro černobílou variantu Leica M Monochrom. Tento model se doposud nabízel pouze v černé barvě bez červeného loga Leicy. Nově je tak možné fotoaparát získat i ve stříbrné barvě a vybrat mu různobarevný povrch gripu. V nabídce jsou různé dřevěné vzory, červená, modrá, khaki a jiné barvy.


Leica M Monochrom a la carte


Možností je dokonce ořezat hledáček o pokročilé funkce zobrazování záběru jiných ohniskových vzdáleností, za což si paradoxně připlatíte 120 liber. Výchozí cena přístroje je pak 5550 britských liber včetně daně. Na stránkách Leicy najdete konfigurátor tohoto modelu.

Zdroj: leica-camera.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala17 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z Nové sklo pro CSC Nikonu: Samyang MF 85mm F1.4 Z
Pro full frame CSC od Nikonu si společnost Samyang připravila dva nové manuální objektivy. Vedle 14mm F2.8 objektivu je to také objektiv s 85mm ohniskovou vzdáleností a velmi dobrou světelností F1.4.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala