www.digimanie.cz
>
>
>

Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem

Sony zítra představí novinky, možná i full frame RX se zakřiveným čipem
, , aktualita
Zítra společnost Sony představí jednu nebo možná několik fotografických novinek, na které láká novým teaserem. Spekuluje se, že by mezi nimi mohl být první fotoaparát značky se zakřiveným senzorem.
K oblíbeným
reklama
Sony si na zítra 26. ledna 16:00 našeho času chystá představení fotografické novinky nebo pravděpodobněji i několika novinek pod heslem "The one never seen". Dosud se hodně spekulovalo o příchodu nových full frame CSC Sony A9 III a A7 IV, hovořilo se také o novém kompaktu řady RX a nových objektivech. Poslední úniky nicméně napovídají, že v případě kompaktu RX by vůbec nemuselo jít o novou RX100 VIII nebo RX10 V, ale o něco ještě zajímavějšího.
 
Sony teaser leden 2021
 
Server sonyalpharumors.com totiž přišel se zprávou od dlouhodobě spolehlivého zdroje, že zaslechl o novém full frame kompaktu RX. V tomto případě ale jen "zaslechl" a fotoaparát neměl v ruce, takže sám říká, že tentokrát jeho informace nemusí být přesné jako obvykle. Hovořil o tom, že by mělo jít o první fotoaparát Sony, který by dostal zakřivený snímač. O tom se pro full frame RX hovořilo už v červnu 2014. Dočkat bychom se údajně měli i světelnějšího objektivu než dnešního Zeissu 35mm F2.0. Tak uvidíme zítra.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fotograf zachytil hejno špačků připomínající tvarem siluetu ptáka Fotograf zachytil hejno špačků připomínající tvarem siluetu ptáka
Příroda nabízí mnohdy zajímavou podívanou a jeden nevšední okamžik se podařilo zachytit i irskému fotografovi. Na jeho fotografii je zvěčněno letící hejno špačků, které svým uskupením připomíná siluetu ptáka.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy Nikon chystá Z s 8K a vrstveným čipem, budou i levnější objektivy
Keiji Oishi z Nikonu poskytl rozhovor serveru DPreview, kde jsme se dozvěděli např. to, že se chystá CSC alternativa k Nikonu D6. Má však umět 8K video a mít vrstvený senzor. Nezapomene se ale ani na levnější produkty.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC CIPA 01/21: pozitivní začátek roku pro full frame a CSC
Dosavadní přehledy prodejů fotoaparátů byly obvykle plné záporných čísel. Pro letošní leden to ale vypadá o něco lépe. Ukazuje se, že trh s CSC fotoaparáty, a to zejména s těmi s full frame čipem, je na tom dobře.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH Leica uvádí APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH
V nabídce objektivů společnosti Leica se objevuje nový model APO-Summicron-M 35mm F2 ASPH. Schopen je zaostřit už od 30 cm, na to ale budete potřebovat live-view, neboť je určen pro dálkoměry Leica M.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů Apple iPhone 13 by měl dostat 1TB verzi i více stabilizovaných fotomodulů
Na nový smartphone iPhone 13 si budeme muset počkat ještě půl roku, ale už nyní se objevují informace o tom, co by měl přinést. Hovoří se o větší 1TB variantě Pro a také větším množství stabilizovaných fotomodulů.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala