www.digimanie.cz
>
>
>
>
>

Tamron řeší nekompatibilitu Nikonu D6 s některými objektivy

Tamron řeší nekompatibilitu Nikonu D6 s některými objektivy
, , aktualita
Společnost Tamron zjistila, že některé její objektivy si nerozumí s novou full frame zrcadlovkou Nikon D6. V různých podmínkách totiž přestává fungovat autofokus. Problém byl prozatím potvrzen jen pro Japonsko.
K oblíbeným
reklama
Tamron vydal zprávu, ve které informuje, že našel problém s nekompatibilitou některých svých objektivů s digitální zrcadlovkou Nikon D6. Zatím se zdá, že jde o problémy s kusy pro japonský trh, ale to nevylučuje možnost, že se to může týkat i dalších kusů (prozatím však byly problémy potvrzeny jen pro Japonsko). Konkrétně jde o potíže s objektivy Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD (Model F045) a Tamron 17-35mm F/2.8-4 Di OSD (Model A037).
 
Tamron SP 35mm F/1.4 Di USD (Model F045)
 
Především jde o to, že za určitých podmínek přestává fungovat autofokus. Ten vypovídá službu poté, co je zapnut fotoaparát po výměně objektivu. Také nefunguje v případě, že se fotoaparát probudil z režimu spánku. Společnost tak nyní řeší příčinu a doufá v brzkou nápravu pomocí aktualizace firmwaru.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky Vogue a Annie Leibovitz pod palbou kvůli fotkám černošské gymnastky
Uznávaná fotografka Annie Leibovitz si to tentokrát pořádně slízla a magazín Vogue, kde se její fotografie objevily, také. Za vše mohou fotky černošské gymnastky Simone Biles, které podle reakcí lidi měla raději fotit černoška. Ta by prý věděla jak na to.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny Kodak Alaris opět prodává, část z PPF míří do Číny
Kdysi slavný Kodak je dnes už téměř historií. Zbytky společnosti už byly dávno rozděleny, prodány a nyní došlo k dalšímu prodeji. Z Kodaku Alaris a jeho další části PPF byl vyčleněn další díl, který nyní putuje do Číny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením Canon EOS R5 může mít problémy s chlazením
Nový fotoaparát Canon EOS R5 je jedinečný svou schopností natáčet 8K video, nicméně překvapil relativně malým tělem a absencí pokročilého chlazení. Dle technických specifikací Canonu je viditelné, že mu přehřívání nemusí být úplně cizí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
12.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala