www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem

Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
, , aktualita
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
K oblíbeným
reklama
O nhigh-endovém APS-C CSC fotoaparátu Sony A6700 se mluví už nějakou dobu. Není 100% jasné, zda má nahradit či doplnit Sony A6600. Každopádně uniklé informace na Internet hovoří o tom, že se představí už koncem května, tedy za nějaké cca 3 týdny. Jak už je dnes zvykem, cílit se bude více na potřeby vloggerů, ale to neznamená, že by tím omezoval fotografické schopnosti. Má tak přebrat některé z vlastností vloggerských modelů ZV-1 a A7c.
 
Sony A6600
 
Zatímco výše uvedené datum uvedení a cílení na vloggery je dle zdrojů takřka jistotou, o něco menší pravděpodobnost se pak dává následujícím zvěstem. Více se hovoří o jménu A6700 než A7000 (které se zmiňovalo spíše v minulosti). Objevit se zde údajně má nový 32MPx senzor. Možná půjde o IMX570, který byl oznámen už na konci roku 2018 a který se může chlubit duální ISO citlivosti (to je pro video výborná vlastnost). Umět má údajně 4K 60p dokonce při 10 bitech, nemá chybět plně otočný displej a rychlé vyčítání senzoru (při 12bitové hloubce za 17 ms). Zlepšení se má dočkat LCD i EVF.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp Krásnou motorkářkou byl ve skutečnosti 50letý muž, stačila mu aplikace FaceApp
50letý motorkář nebyl úspěšný na sociálních sítích, a tak se rozhodl ze sebe pomocí softwaru vytvořit mladou motorkářku. Postupně nasbíral téměř 30 tisíc sledujících, nicméně lež má krátké nohy a všechno prasklo.
14.5.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram 28letá žena zatčena za "vloupání" se do školy, kde propagovala svůj Instagram
Ve Spojených státech se 28letá žena vydávala ze středoškolačku a vnikla do školy, kde chtěla mezi mládeží nasbírat fanoušky pro svůj účet na sociální síti Instagram. Nedopadlo to pro ní zrovna dobře.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR Nabírá to spád, Nikon ukončuje další objektivy pro DSLR
Před pár dny jsme vás informovali, že Nikon ukončil výrobu dvou objektivů pro DSLR a naznačil tak blížící se konec této koncepce ve svém výrobním programu. Nyní se ukazuje, že seznam se dále prodlužuje.
13.5.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25 TTartisan uvádí 90mm objektiv se světelností F1,25
Máme tu další nový objektiv společnosti TTartisan. Tentokrát jde o 90mm model s velmi dobrou světelností F1,25. Kvůli vyšší hmotnosti dostal i závit pro stativ. S adaptéry je možné použít ho na mnoha různých systémech.
12.5.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR Nikon už také omezuje nabídku objektivů pro DSLR
Vypadá to, že nejen společnost Canon optimalizuje nabídku svých objektivů, což znamená postupné rušení modelů pro zrcadlovky. Nyní to vypadá, že s omezováním nabídky pro DSLR začíná také společnost Nikon.
11.5.2021, aktualita, Milan Šurkala