www.digimanie.cz
>
>
>
>

Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem

Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
, , aktualita
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
K oblíbeným
reklama
O nhigh-endovém APS-C CSC fotoaparátu Sony A6700 se mluví už nějakou dobu. Není 100% jasné, zda má nahradit či doplnit Sony A6600. Každopádně uniklé informace na Internet hovoří o tom, že se představí už koncem května, tedy za nějaké cca 3 týdny. Jak už je dnes zvykem, cílit se bude více na potřeby vloggerů, ale to neznamená, že by tím omezoval fotografické schopnosti. Má tak přebrat některé z vlastností vloggerských modelů ZV-1 a A7c.
 
Sony A6600
 
Zatímco výše uvedené datum uvedení a cílení na vloggery je dle zdrojů takřka jistotou, o něco menší pravděpodobnost se pak dává následujícím zvěstem. Více se hovoří o jménu A6700 než A7000 (které se zmiňovalo spíše v minulosti). Objevit se zde údajně má nový 32MPx senzor. Možná půjde o IMX570, který byl oznámen už na konci roku 2018 a který se může chlubit duální ISO citlivosti (to je pro video výborná vlastnost). Umět má údajně 4K 60p dokonce při 10 bitech, nemá chybět plně otočný displej a rychlé vyčítání senzoru (při 12bitové hloubce za 17 ms). Zlepšení se má dočkat LCD i EVF.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů