www.digimanie.cz
>
>

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu
, , aktualita
Riskování kvůli líbivé nebo zajímavé fotografii se nemusí vždycky vyplatit. na Instagramu i jinde je možné najít spoustu šokujících a nebezpečně vypadajících fotografií, některé se ale už v počátku nepovedou. O tom se přesvědčila mladá žena v Mexiku. 
K oblíbeným
reklama
Honba za co nejzajímavější a nejvíce šokující fotografií se vymstila mladé ženě v Mexiku. Na balkóně v šestém patře budovy totiž pózovala pro fotografii, na které chtěla zobrazit jógovou pozici v extrémních podmínkách. Žena naštěstí pád z přibližně 25 metrů přežila. 

K incidentu došlo minulý týden v severovýchodním mexickém státě Nuevo León. Mladá třiadvacetiletá žena  Alexa Terrazas je studentkou vysoké školy a rozhodla se, že na fotografii zapózuje hlavou dolů na zábradlí balkónu, přičemž své tělo na zábradlí držela jen za pomoci svých ohnutých nohou. Tato póza se jí ale nevyplatila, a když ztratila rovnováhu, z balkónu spadla. 
 

Mladá studentka sice pád přežila, rozhodně ale nevyvázla bez úhony. Následkem nehody má údajně zlomených 110 kostí v celém těle. Zraněné má paže, nohy, ale i lebku. Po převezení do nemocnice musela podstoupit jedenáctihodinovou operaci a nyní má před sebou několik let, kdy se bude postupně uzdravovat. Podle lékařů nebude minimálně po dobu tří let chodit, protože přežila skutečně riskantní kousek a padala z velké výšky. 

Fotografie mladé ženy na balkónovém zábradlí se nyní stává virální, protože funguje jako příklad toho, co se pro jednu fotografii opravdu dělat nemá. Lidé v době sociálních sítí často pro fotku riskují a nehledí vůbec na své zdraví. Žena z USA si například dala kvůli snímku chobotnici na obličej nebo se objevují instagrameři, kteří se pro líbivou fotku koupou v toxickém tyrkysovém jezeře

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem Panasonic ukázal kameru se svým 8K organickým čipem
Organický snímač Panasonicu se přetřásá už hodně dlouho a nyní se konečně dostává do reálného produktu. Kamera AK-SHB800 totiž tento čip s 8K rozlišením dostala a s tím jsme se dozvěděli i několik dalších informací.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře Nikon Z6 ve speciálním video kitu pro filmaře
Nikon myslí i na filmaře a plánuje znatelné rozšíření schopností svých CSC fotoaparátů v oblasti videa. Nyní také uvádí speciální video kit, který bude obsahovat např. rekordér Atomos Ninja V a další příslušenství.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele Phase One XT: kompaktní středoformát pro cestovatele
Společnost Phase One uvedla nový středoformátový fotoaparát XT, který je zaměřen zejména na kompaktní rozměry a možnost využití i pro cestování a krajinářskou fotografii. Navíc bude dodáván s shift objektivem.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
DZOfilm: cine objektivy 10-24mm a 20-70mm pro MFT DZOfilm: cine objektivy 10-24mm a 20-70mm pro MFT
Firma DZOfilm představuje dvě novinky do nabídky video objektivů pro CSC systém Micro Four Thirds. Jde o modely 10-24mm T2.9 a 20-70mm T2.9 a nebudou jim chybět ani typické úpravy pro profesionální natáčení videa.
13.9.2019, aktualita, Milan Šurkala