Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu

31.8.2019, Kateřina Hoferková, aktualita
Riskování kvůli líbivé nebo zajímavé fotografii se nemusí vždycky vyplatit. na Instagramu i jinde je možné najít spoustu šokujících a nebezpečně vypadajících fotografií, některé se ale už v počátku nepovedou. O tom se přesvědčila mladá žena v Mexiku. 
Honba za co nejzajímavější a nejvíce šokující fotografií se vymstila mladé ženě v Mexiku. Na balkóně v šestém patře budovy totiž pózovala pro fotografii, na které chtěla zobrazit jógovou pozici v extrémních podmínkách. Žena naštěstí pád z přibližně 25 metrů přežila. 

K incidentu došlo minulý týden v severovýchodním mexickém státě Nuevo León. Mladá třiadvacetiletá žena  Alexa Terrazas je studentkou vysoké školy a rozhodla se, že na fotografii zapózuje hlavou dolů na zábradlí balkónu, přičemž své tělo na zábradlí držela jen za pomoci svých ohnutých nohou. Tato póza se jí ale nevyplatila, a když ztratila rovnováhu, z balkónu spadla. 
 

Mladá studentka sice pád přežila, rozhodně ale nevyvázla bez úhony. Následkem nehody má údajně zlomených 110 kostí v celém těle. Zraněné má paže, nohy, ale i lebku. Po převezení do nemocnice musela podstoupit jedenáctihodinovou operaci a nyní má před sebou několik let, kdy se bude postupně uzdravovat. Podle lékařů nebude minimálně po dobu tří let chodit, protože přežila skutečně riskantní kousek a padala z velké výšky. 

Fotografie mladé ženy na balkónovém zábradlí se nyní stává virální, protože funguje jako příklad toho, co se pro jednu fotografii opravdu dělat nemá. Lidé v době sociálních sítí často pro fotku riskují a nehledí vůbec na své zdraví. Žena z USA si například dala kvůli snímku chobotnici na obličej nebo se objevují instagrameři, kteří se pro líbivou fotku koupou v toxickém tyrkysovém jezeře

Zdroj: petapixel.com