www.digimanie.cz
>
>

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu
, , aktualita
Riskování kvůli líbivé nebo zajímavé fotografii se nemusí vždycky vyplatit. na Instagramu i jinde je možné najít spoustu šokujících a nebezpečně vypadajících fotografií, některé se ale už v počátku nepovedou. O tom se přesvědčila mladá žena v Mexiku. 
K oblíbeným
reklama
Honba za co nejzajímavější a nejvíce šokující fotografií se vymstila mladé ženě v Mexiku. Na balkóně v šestém patře budovy totiž pózovala pro fotografii, na které chtěla zobrazit jógovou pozici v extrémních podmínkách. Žena naštěstí pád z přibližně 25 metrů přežila. 

K incidentu došlo minulý týden v severovýchodním mexickém státě Nuevo León. Mladá třiadvacetiletá žena  Alexa Terrazas je studentkou vysoké školy a rozhodla se, že na fotografii zapózuje hlavou dolů na zábradlí balkónu, přičemž své tělo na zábradlí držela jen za pomoci svých ohnutých nohou. Tato póza se jí ale nevyplatila, a když ztratila rovnováhu, z balkónu spadla. 
 

Mladá studentka sice pád přežila, rozhodně ale nevyvázla bez úhony. Následkem nehody má údajně zlomených 110 kostí v celém těle. Zraněné má paže, nohy, ale i lebku. Po převezení do nemocnice musela podstoupit jedenáctihodinovou operaci a nyní má před sebou několik let, kdy se bude postupně uzdravovat. Podle lékařů nebude minimálně po dobu tří let chodit, protože přežila skutečně riskantní kousek a padala z velké výšky. 

Fotografie mladé ženy na balkónovém zábradlí se nyní stává virální, protože funguje jako příklad toho, co se pro jednu fotografii opravdu dělat nemá. Lidé v době sociálních sítí často pro fotku riskují a nehledí vůbec na své zdraví. Žena z USA si například dala kvůli snímku chobotnici na obličej nebo se objevují instagrameři, kteří se pro líbivou fotku koupou v toxickém tyrkysovém jezeře

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy Patenty Canonu ukazují RF 18mm F1.0 a další extrémy
Canon si nechal patentovat další čtyři zajímavé návrhy objektivů. V tomto případě jde o širokoúhlé objektivy s vynikající světelností F1,4, F1,2 a v jednom případě dokonce extrémní hodnotou F1,0. A to navíc u 18mm objektivu!
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody Nikon Coolpix B600: kamarád do přírody
Nikon v poslední době trochu přeorganizoval nabídku svých ultrazoomů a vytvořil model Coolpix B600. Ten je kombinací předchozích modelů B500 a B700. Nabídne 16MPx rozlišení i velmi slušný 60× optický zoom. Jaký však bude?
14.11.2019, recenze, Milan Šurkala7 komentářů
Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku Finance u Nikonu: přes dramatický pokles je stále v zisku
Poslední finanční výsledky Nikon asi akcionáře a fanoušky společnosti moc nepotěšily. I když je celá společnost a dokonce i fotografická divize stále v zisku, čísla jsou o mnoho horší než v předchozím roce.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle Zeiss Supreme Prime Radiance, objektivy se záměrnými odlesky v protisvětle
Vyrábět objektivy, které mají záměrně zvýrazněné odlesky v protisvětle, nezní moc smysluplně. Pravdou však je, že ve filmu mohou odlesky působivě dotvářet atmosféru, a proto mají objektivy Superme Prime Radiance vrstvy T*Blue.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho Neopatrný indický fotograf zemřel při focení slonů. Ušlapali ho
Chodit moc blízko k divokým zvířatům není příliš bezpečné. Přesvědčil se o tom indický fotograf, který fotil divoké slony. Ze své chyby se ale nepoučí, stádo ho ušlapalo a na následky zranění zemřel.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář