www.digimanie.cz
>
>

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu

Žena kvůli fotce spadla z šestého patra, pózovala na zábradlí balkónu
, , aktualita
Riskování kvůli líbivé nebo zajímavé fotografii se nemusí vždycky vyplatit. na Instagramu i jinde je možné najít spoustu šokujících a nebezpečně vypadajících fotografií, některé se ale už v počátku nepovedou. O tom se přesvědčila mladá žena v Mexiku. 
K oblíbeným
reklama
Honba za co nejzajímavější a nejvíce šokující fotografií se vymstila mladé ženě v Mexiku. Na balkóně v šestém patře budovy totiž pózovala pro fotografii, na které chtěla zobrazit jógovou pozici v extrémních podmínkách. Žena naštěstí pád z přibližně 25 metrů přežila. 

K incidentu došlo minulý týden v severovýchodním mexickém státě Nuevo León. Mladá třiadvacetiletá žena  Alexa Terrazas je studentkou vysoké školy a rozhodla se, že na fotografii zapózuje hlavou dolů na zábradlí balkónu, přičemž své tělo na zábradlí držela jen za pomoci svých ohnutých nohou. Tato póza se jí ale nevyplatila, a když ztratila rovnováhu, z balkónu spadla. 
 

Mladá studentka sice pád přežila, rozhodně ale nevyvázla bez úhony. Následkem nehody má údajně zlomených 110 kostí v celém těle. Zraněné má paže, nohy, ale i lebku. Po převezení do nemocnice musela podstoupit jedenáctihodinovou operaci a nyní má před sebou několik let, kdy se bude postupně uzdravovat. Podle lékařů nebude minimálně po dobu tří let chodit, protože přežila skutečně riskantní kousek a padala z velké výšky. 

Fotografie mladé ženy na balkónovém zábradlí se nyní stává virální, protože funguje jako příklad toho, co se pro jednu fotografii opravdu dělat nemá. Lidé v době sociálních sítí často pro fotku riskují a nehledí vůbec na své zdraví. Žena z USA si například dala kvůli snímku chobotnici na obličej nebo se objevují instagrameři, kteří se pro líbivou fotku koupou v toxickém tyrkysovém jezeře

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x Canon přichází s novými telekonvertory pro systém EOS R: 1.4x a 2x
Ve velké smršti novinek společnosti Canon se objevily také dva nové telekonvertory pro systém EOS R (bajonet RF). Ty nabízí 1,4× a 2× prodloužení ohniskové vzdálenosti se zachováním autofokusu, stabilizace i odolnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300 Canon uvedl A3+ fototiskárnu imagePROGRAF PRO-300
Novinkou ve výrobním programu společnosti Canon je i A3+ fototiskárna imagePROGRAF PRO-300. Má celkem 9 barevných inkoustů + Chroma Optimiser a schopnost využívat záložní trysky v případě problémů s jinými.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
DxOMark se omlouvá, recenze Canon EOS-1D X Mark III měla špatný výsledek DxOMark se omlouvá, recenze Canon EOS-1D X Mark III měla špatný výsledek
Autoři testů DxOMark si sypou popel na hlavu. Objevili totiž chybu, která vznikla při testu digitální zrcadlovky Canon EOS-1D X Mark III. Ta totiž dosáhla velmi podezřele nízkých výsledků a DxOMark nyní našel chybu.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Další zvěsti o A7S III: 9.44M EVF i 4K/120p v RAWu Další zvěsti o A7S III: 9.44M EVF i 4K/120p v RAWu
O příchodu nového full frame CSC fotoaparátu, který nahradí Sony A7S II, se mluví už nějakou dobu. Samo Sony ho potvrdilo na toto léto. Údajně má mít EVF s rozlišením 9,44 milionu bodů a 4K/120p RAW video.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nový telezoom Canon RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM Nový telezoom Canon RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM
Mezi novinky představené pro full frame CSC systém Canonu patří i nový objektiv typu telezoom, model RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM. Zaujme např. poměrně kompaktní stavbou a nízkou hmotností.
11.7.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře