www.digimanie.cz
>
>
>
>

Canon vydává firmwary pro EOS R, RP a objektivy RF kvůli kompatibilitě

Canon vydává firmwary pro EOS R, RP a objektivy RF kvůli kompatibilitě
, , aktualita
Canon nedávno představil spoustu novinek, a aby si nové produkty správně rozuměly se starými a staré s novými, představil také aktualizované firmwary pro starší fotoaparáty EOS R, EOS RP i již představené objektivy RF.
K oblíbeným
reklama
Společnost Canon před dvěma týdny představila nové fotoaparáty EOS R5 a EOS R6, k tomu i spoustu nových objektivů. Je však třeba zajistit, aby si starší fotoaparáty rozuměly s novými objektivy a starší objektivy s novými těly, a proto bylo představeno mnoho nových firmwarů pro stávající produkty tohoto full frame CSC systému. Oblíbený Canon EOS RP tak dostal firmware 1.5.0, který přidává podporu nových telekonvertorů a telezoomů se světelností F11. Pokročilejší EOS R dostal ve firmwaru 1.7.0 stejné vylepšení, k tomu ale navíc i podporu akumulátoru LP-E6NH a zlepšení prohlížení fotografií.
 
Canon EOS RP
 
Objektivy Canon RF, které mají optickou stabilizaci, dostaly také nové verze firmwarů, které zajišťují schopnost duální stabilizace s těly EOS R5 a R6. To se týká modelů:


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonicu unikla data kompaktnějšího full framu Lumix S5 Panasonicu unikla data kompaktnějšího full framu Lumix S5
Panasonic už dávno slíbil kompaktnější full frame Lumix řady S a vypadá to, že už je něco takového na spadnutí. Hovoří se o Lumixu S5, jehož technické údaje unikly na Internet a vypadá dost slibně.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát Fotograf během pandemie proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát
Během stále trvající pandemie onemocnění covid-19 se americký fotograf rozhodl realizovat projekt, při němž proměnil své vstupní dveře ve fotoaparát. Vznikla tak série portrétů, která dokumentuje lidi ze sousedství. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády
Někdy se povede zachytit na video nebo na fotografii zajímavé úkazy, které způsobí přírodní živly. V národním parku v Austrálii před několika dny nastaly příhodné povětrnostní podmínky, aby vznikly "vodopády naopak". 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75 Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75
Další novinkou společnosti Meike pro CSC fotoaparáty je objektiv 25mm F1.8. Ten bude stát pouhých 75 USD. Nabídne manuální zaostřování a velmi kompaktní konstrukci s hmotností jen 170 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samyang představil 4 video objektivy se světelností T1.5 Samyang představil 4 video objektivy se světelností T1.5
Natáčení videa pomocí fotoaparátů je stále více a více populární, a tak Samyang rozšiřuje nabídku svých VDSLR objektivů optimalizovaných pro video o nové verze se světelností T1.5. Máme tu 24mm, 35mm, 50mm i 85mm varianty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala