K vybraným setům CSC od Fujifilmu objektiv za 1 Kč

K vybraným setům CSC od Fujifilmu objektiv za 1 Kč
, , aktualita
K vybraným setům fotoaparátů Fujifilm X-Pro1, X-E1 a X-E2 můžete nyní dostat i vynikající XF 35mm F1.4 R objektiv za pouhou jednu korunu. Podobně k levnějším setům X-A1 a X-M1 můžete dostat 50-230mm telezoom.
K oblíbeným
reklama
Od 24. února do 31. března pořádá evropská divize Fujifilmu (Fujifilm Europe GmbH) speciální akci na CSC fotoapráty X-Pro1, X-E1 a X-E2. Pokud si některý z těchto fotoaparátů koupíte v setu s XF 18-55mm F2.8-4.0 R LM OIS objektivem, dostanete další objektiv Fujinon XF 35mm F1.4 R za pouhou jedinou korunu. Slovenští zákazníci pak za tento objektiv zaplatí 27× více, totiž 1 euro.


Fujinon XF 35mm F1.4 R


Ve stejném období poběží podobná akce i pro levnější CSC fotoaparáty Fujifilm X-A1 a X-M1 v setech s XC 16-50mm F3.5-5.6 OIS. Zde za jedinou korunu můžete dostat telezoom XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS. Akce probíhá jen u vybraných prodejců, více informací najdete na stránkách Fujifilmu.

Zdroj: www.fujifilm.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem Pinhole Pro X, pinhole objektiv se zoomem
Na Kickstarteru se objevil zajímavý objektiv Pinhole Pro X. Jak už napovídá první slovo, jde o objektiv typu pinhole, tedy s velmi malým otvorem bez optiky. Tentokrát bude zajímavý tím, že má až 2× zoom.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené fotoaparáty: srpen 2019 Doporučené fotoaparáty: srpen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala54 komentářů
Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout Canon opravuje firmware, foťáky je možné hacknout
Bezpečnostní inženýři objevili zranitelnost v PTP komunikaci s fotoaparáty společnosti Canon, které pak lze hackersky napadnout. Prezentovali to např. na možnosti nainstalovat vyděračský ransomware. Canon už problém řeší.
15.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů