K vybraným setům CSC od Fujifilmu objektiv za 1 Kč

K vybraným setům CSC od Fujifilmu objektiv za 1 Kč
, , aktualita
K vybraným setům fotoaparátů Fujifilm X-Pro1, X-E1 a X-E2 můžete nyní dostat i vynikající XF 35mm F1.4 R objektiv za pouhou jednu korunu. Podobně k levnějším setům X-A1 a X-M1 můžete dostat 50-230mm telezoom.
K oblíbeným
reklama
Od 24. února do 31. března pořádá evropská divize Fujifilmu (Fujifilm Europe GmbH) speciální akci na CSC fotoapráty X-Pro1, X-E1 a X-E2. Pokud si některý z těchto fotoaparátů koupíte v setu s XF 18-55mm F2.8-4.0 R LM OIS objektivem, dostanete další objektiv Fujinon XF 35mm F1.4 R za pouhou jedinou korunu. Slovenští zákazníci pak za tento objektiv zaplatí 27× více, totiž 1 euro.


Fujinon XF 35mm F1.4 R


Ve stejném období poběží podobná akce i pro levnější CSC fotoaparáty Fujifilm X-A1 a X-M1 v setech s XC 16-50mm F3.5-5.6 OIS. Zde za jedinou korunu můžete dostat telezoom XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS. Akce probíhá jen u vybraných prodejců, více informací najdete na stránkách Fujifilmu.

Zdroj: www.fujifilm.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video Irix Cine 15mm T2.6: nový širokoúhlý objektiv pro video
Pro profesionální natáčení videa je určena novinka z dílen výrobce objektivů Irix. Její Cine 15mm T2.6 přináší velmi širokoúhlý záběr daný 15mm ohniskovou vzdáleností. Objektiv je odolný a k dispozici pro několik bajonetů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují Olympus: vyšší zisk společnosti, fotoaparáty se zlepšují
Fiskální rok 2020 byl u společnosti Olympus poměrně povedeným. Firmě se totiž znatelně podařilo navýšit zisky a nás potěší i to, že fotografická divize snížila svou ztrátovost. Bohužel, zisky ještě pořád nepřináší.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější Adobe mění svá loga, budou jednodušší a barevnější
Společnost Adobe po dlouhé době mění svá loga. Chce využívat o něco teplejších odstínů, jednoduššího modernějšího designu bez rámečků a většího sjednocení log napříč nejrůznějšími platformami. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD Fotografka žaluje Microsoft kvůli ukradeným fotkám, chce 150.000 USD
Žaloby se nevyhýbají snad nikomu včetně velkých společností. Nyní k soudu zamíří Microsoft, který měl dle žaloby zveřejnit na svých stránkách fotografie od Matilde Gattoni, které ale nezakoupil a použil je neoprávněně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají Fotobanka Dreamstime zvyšuje provize o 10 %, fotografové jásají
Je to jen pár dní, co fotobanka Shutterstock snížila provize fotografům a strhla tím obrovskou vlnu nevole. Konkurenční Dreamstime kontruje opačným krokem. Všem fotografům bez rozdílu zvýší provize o 10 %.
Včera, aktualita, Milan Šurkala