www.digimanie.cz
>
>
>

Lensbaby přichází s objektivy pro Fujifilm X

Lensbaby přichází s objektivy pro Fujifilm X
, , aktualita
Společnost Lensbaby uvádí několik svých objektivů nově i pro bajonet Fujifilm X. To ale není všechno, nový světelný objektiv Velvet 56 rovněž bude vedle verzí pro zrcadlovky k dispozici také pro CSC fotoaparáty.
K oblíbeným
reklama
Lensbaby představuje některé své známé objektivy i ve verzích pro další bajonety. Radost mohou mít zejména majitelé Fujifilm X systému, pro které je nově uzpůsobeno několik stávajících objektivů. Konkrétně se jedná o Composer Pro se Sweet 35 i Sweet 50, Circular Fisheye a nový objektiv Velvet 56.


Lensbaby Velvet 56


Zatímco Velvet 56 byl doposud k dispozici pouze pro zrcadlovky (Canon, Nikon, Pentax a Sony), nově bude vedle Fujifilmu X k dispozici i po další CSC fotoaparáty jako jsou Micro Four Thirds, Sony E a také Samsung NX.

Zdroj: lensbaby.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2 Leica uvedla APO-Summicron-SL 50mm f/2
Novinkou pro systém L-Mount je objektiv z dílen Leicy, model APO-Summicron-SL 50mm f/2. Tato světelná padesátka nabídne odolnou konstrukci i velmi rychlý autofokus díky technologii Dual Syncro Drive.
17.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8 Meike uvádí makro objektiv MK 85mm F2.8
Od společnosti Meike jsme se dočkali nového manuálního makro objektivu MK 85mm f/2.8. Ten je určený nově i pro další full frame CSC fotoaparáty a má dle výrobce dosahovat netradičně vysokého zvětšení 1,5:1.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění Sony zářilo v EISA Awards 2019, má 6 ocenění
Společnosti Sony se i letos hodně dařilo a v anketě EISA Awards 2019 zazářila. Dostala totiž ze všech výrobců fotografické techniky nejvyšší počet ocenění, šest. Dařilo se především full frame objektivům.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře