reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
reklama

Na internetu se ukázal snímek z 200MPx smartphonu Motorola X30 Pro

, , aktualita
Na internetu se ukázal snímek z 200MPx smartphonu Motorola X30 Pro
Už brzy se dočkáme prvních telefonů s 200MPx snímačem Samsungu. Jedním z nich bude Motorola X30 Pro (také Edge 30 Ultra) a nyní se na Internetu objevil první snímek z nového telefonu. Sami můžete posoudit kvalitu fotografie.
Na internetu se ukázal snímek z 200MPx smartphonu Motorola X30 Pro
To, že Motorola chystá telefon s 200MPx snímačem, není nic nového. O tom se mluvilo už před půl rokem ještě pod kódovým označením Frontier. Od té doby se s námi o jednu ukázku fotografie podělil samotný Samsung na obrovském plakátu a stačil představit druhý 200MPx čip s ještě menšími pixely. Nový telefon Motoroly ponese podle trhu název X30 Pro nebo Edge 30 Ultra a bude hodně zajímavé sledovat, jak vlastně bude fotit.
 
Snímek z Motorola X30 Pro
klikněte pro zvětšení (vede na weibo.com)
 
Na sociální síti Weibo se totiž ukázala fotografie pořízená tímto telefonem s využitím pixel binningu v režimu 4-in1 (čip bude umět i 16-in-1). Výsledné rozlišení snímku je tak 50 MPx. Výsledek má opravdu hodně velké rozlišení, počítejte však s rozmýváním obrazu, takže aby snímek vypadal výborně na per-pixel úrovni, chtělo by ho to ještě o něco zmenšit. Rozhodně si lze všimnout zvláštních neostrostí směrem k rohům obrazu. Mají dost zvláštní nevyrovnaný charakter, takže je otázkou, zda je to objektivem nebo skládáním jednotlivých snímků do sebe).
 


reklama