Prodejní akce Fujifilmu na X-PRO1, X-T1 a X-E2

Prodejní akce Fujifilmu na X-PRO1, X-T1 a X-E2
, , aktualita
České zastoupení značky Fujifilm přišlo s další prodejní akcí na své fotoaparáty. Ta se týká vybraných setů CSC fotoaparátů X-PRO1, X-T1 a X-E2. Ty lze levněji sehnat se světelnými objektivy nebo v duálních setech.
K oblíbeným
reklama
Prodejní akce společnosti Fujifilm už mají dlouhou tradici a od 15. srpna 2015 běží další z nich (v podstatě do značné míry kopíruje jarní akci). Konec je naplánován na 27. září 2015. Tak jako vždy, akci podporují vybraní prodejci, jejichž seznam najdete na stránkách Fujifilmu.


Fujifilm X-PRO1


Konkrétně jde o set fotoaparátu Fujifilm X-PRO1 s objektivy XF 18mm F2 R a XF 27mm F2.8 R, který můžete sehnat za vynikajících 26.990 Kč s DPH. Dále je tu model X-T1 se světelným zoom objektivem XF 16-55mm F2.8 LM WR za 54.990 Kč s DPH. Akce se netýká grafitové (stříbrné verze). Dalším fotoaparátem v akci je model X-E2 v setu se světelným objektivem XF 35mm F1.4. Tento set vás vyjde na 26.990 Kč. Prodejní akce platí ještě na jeden set fotoaparátu X-E2, a to na ten s objektivy XF 18-55mm a XC 50-230mm. V tomto případě činí cena 27.990 Kč s DPH.

Zdroj: Fujifilm


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright Fotograf v Texasu prohrál soud, univerzita "může" porušit copyright
Americké soudnictví je často terčem vtipů, neboť v této zemi netušených soudních možností lze žalovat snad naprosto všechno. Poslední případ z Texasu pak ukázal, že může být dokonce legální porušovat copyright.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů