Vánoční slevy fotoaparátů Fujifilm a až 4000Kč cashback na objektivy

Vánoční slevy fotoaparátů Fujifilm a až 4000Kč cashback na objektivy
, , aktualita
Společnost Fujifilm si přichystala další prodejní akci, tentokrát speciálně pro Vánoce 2014. Mnoho setů bylo výrazně zlevněno a těšit se můžete také na cashback některých objektivů. Fujifilm vám vrátí 2000 Kč nebo 4000 Kč podle objektivu.
K oblíbeným
reklama
Zajímavé prodejní akce Fujifilmu nejsou ničím neobvyklým. Setkáváme se s nimi takřka každý měsíc a pro Vánoce 2014 přinesla tato společnost významné zlevnění téměř všech modelů (resp. některých setů). Až do 29. prosince 2014 budou u vybraných partnerů, kteří jsou vypsáni na stránkách Fujifilmu, k dispozici zlevněné sety následujících fotoaparátů:


Fujifilm X-T1Mnohé ceny jsou vskutku vynikající. Aby toho nebylo málo, Fujifilm rovněž připravil cashback akci na některé své objektivy. pokud tedy zakoupíte některé z vybraných objektivů, můžete dostat nějakou tu tisícovku zpátky. Konkrétně, 2000 Kč dostanete zpět při koupi objektivu XF 18mm, XF 27mm, XF 35mm, XF 60mm, XF 18-55mm a XF 55-200mm. Na 4000 Kč s pak můžete těšit při koupi objektivů XF 14mm, XF 23mm, XF 56mm a XF 10-24mm.

Zdroj: Fujifilm CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0 MS Optics představuje 50mm F1.5 a 50mm F1.0
Nezávislý výrobce objektivů MS Optics představuje dvě nové světelné padesátky pro M-Mount. Máme zde Vario Prasma 50mm F1.5 s optickým návrhem Plasmat a pak supersvětelný model ISM 50mm F1.0.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích Vědci vyvinuli algoritmus pro korekci zploštělých hlav v rozích
Širokoúhlé objektivy nepříjemně zplošťují hlavy v rozích obrazu. Stávající metody pro korekci sice vylepšují vzhled lidských tváří, ale vnáší zase jiné artefakty. Nová metoda společnosti Google a vědců z MIT má toto vyřešit.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony Velký investor by chtěl oddělit divizi senzorů od Sony
Společnost Sony je největším výrobcem obrazových snímačů a jeden z největších investorů této společnosti by uvítal, kdyby se divize čipů od Sony úplně oddělila. To však nemusí být úplně dobrý nápad.
16.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem Adobe vyvíjí AI, která pozná falešné portréty upravené Photoshopem
Adobe Research a UC Berkeley společně vyvíjí systém umělé inteligence, jehož úkolem je rozpoznávat modifikace portrétů provedené Photoshopem a najít tak falešné portréty. Dokonce je má umět i vrátit zpátky.
15.6.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí Fotograf na svých snímcích ztvárňuje hranici mezi dětstvím a dospělostí
Německý fotograf pracuje na nové sérii, která má za úkol na jednotlivých fotografiích zobrazovat hranici mezi dětstvím a dospělostí. Chce tím poukázat na to, co se stane s dětskými sny, až člověk vyroste. 
13.6.2019, aktualita, Kateřina Hoferková